| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-D5331-AB |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Σταθερή λειτουργία Διπλός τύπος δεξαμενής Αυτόματη συσκευή διανομής κόλλας Βιομηχανικής ποιότητας Αυτοκόλλητη επίστρωση πλακών PCB ακριβείας και εξοπλισμός μηχανημάτων διανομής
Καλώς ήρθατε να εξερευνήσετε τη μηχανή διανομής κόλλας διπλής δεξαμενής υψηλής απόδοσης, έναν επαγγελματικό βιομηχανικό αυτόματο εξοπλισμό διανομής κόλλας που έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή κόλλας ακριβείας στην κατασκευή ηλεκτρονικών, τη συναρμολόγηση PCB και διάφορα σενάρια βιομηχανικής παραγωγής. Ως αξιόπιστος διανομέας κόλλας διπλής δεξαμενής, ενσωματώνει σταθερότητα, αποτελεσματικότητα και ευφυΐα, ικανοποιώντας απόλυτα τις αυστηρές απαιτήσεις της σύγχρονης βιομηχανικής παραγωγής για ακρίβεια και συνέχεια διανομής κόλλας και καθιστώντας τον βασικό εξοπλισμό για τη γραμμή παραγωγής σας.
Το μηχάνημα διανομής κόλλας διπλής δεξαμενής έχει αναπτυχθεί ειδικά για να λύνει τα μειονεκτήματα της συχνής αντικατάστασης κόλλας, της χαμηλής απόδοσης και της ανομοιόμορφης εφαρμογής κόλλας σε παραδοσιακούς διανομείς κόλλας ενός δοχείου. Ο ανεξάρτητος σχεδιασμός διπλής δεξαμενής επιτρέπει την εναλλακτική χρήση δύο δεξαμενών κόλλας — όταν το ένα ντεπόζιτο χρησιμοποιείται, το άλλο μπορεί να προγεμιστεί και να προετοιμαστεί, επιτυγχάνοντας αδιάκοπη διανομή κόλλας, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση παραγωγής και μειώνοντας το χρόνο διακοπής λειτουργίας. Αυτός ο βιομηχανικός εξοπλισμός διανομής κόλλας διπλής δεξαμενής είναι ευρέως εφαρμόσιμος σε πλακέτες κυκλωμάτων PCB, ηλεκτρονικά εξαρτήματα, εξαρτήματα SMT και άλλα προϊόντα που απαιτούν ακριβή διανομή κόλλας, προσαρμόζοντας πλήρως τις ανάγκες παραγωγής μεγάλου όγκου, υψηλής ακρίβειας των σύγχρονων εργοστασίων.
| ΕΙΔΟΣ | SPEC |
|---|---|
| Μοντέλο | HS-D5331-AB |
| X/Y/Z Εύρος εργασίας | 500*300*300*100 χλστ |
| XYZ Ταχύτητα κίνησης | Μέγιστο 300mm/s |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150 g/5s (με βάση την αναλογία κόλλας 1:1) |
| Δοχείο κόλλας AB | Εξοπλισμένο εξαρτάται από την κόλλα Λίτρα |
| Αναλογία ανάμειξης κόλλας AB | 1:1 (ή προσδιορίστε) |
| Σύστημα κίνησης | Βηματικός κινητήρας + ιμάντας χρονισμού |
| Επαναληψιμότητα | ±0,01 χλστ |
| Ακρίβεια διανομής | Ποσό+1%,Αναλογία:+1% |
| Προγραμματισμός | Συσκευή διδασκαλίας |
| Ελεγχος | Κάρτα πίνακα |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | 630*620*610 χλστ |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V,50/60Hz 300W |
Ο εξοπλισμός διανομής κόλλας διπλής δεξαμενής χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορους βιομηχανικούς τομείς που απαιτούν ακριβή διανομή κόλλας, κυρίως όπως:
Στην ανταγωνιστική αγορά βιομηχανικής διανομής κόλλας, το Dual Tank Glue Dispenser ξεχωρίζει με τα μοναδικά του πλεονεκτήματα, φέρνοντας περισσότερη αξία στην επιχείρησή σας:
Δεσμευόμαστε να παρέχουμε μηχανή διανομής κόλλας διπλής δεξαμενής υψηλής ποιότητας και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση σε κάθε πελάτη. Παρέχουμε επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης, εκπαίδευση λειτουργίας και 12μηνη εγγύηση ποιότητας. Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα κατά τη χρήση, η τεχνική ομάδα μας θα παρέχει έγκαιρη ηλεκτρονική και εκτός σύνδεσης υποστήριξη για να διασφαλίσει την κανονική λειτουργία του εξοπλισμού σας και να λύσει τις ανησυχίες σας.
Αναβαθμίστε την παραγωγική σας απόδοση σήμερα!Επικοινωνήστε μαζί μας για μια προσφορά ή για να μάθετε περισσότερα για το πώς μαςΜηχανή διανομής κόλλας διπλής δεξαμενήςμπορεί να καλύψει τις συγκεκριμένες ανάγκες παραγωγής σας.
![]()
![]()
![]()