| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-H2 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή επιλεκτικής σύμμορφης επίστρωσης |
| Μοντέλο | HS-H2 |
| Ύψος μετάδοσης | 920±20 mm |
| Πλάτος Μεταφορέα | 50-450mm (προσαρμοσμένο διαθέσιμο) |
| Χ/Υ/Ζ Κινούμενη Απόσταση | 450×450×100 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κίνησης 3 αξόνων | 800mm/s |
| Μετάδοση | L σε R, ή R σε L |
| Ύψος εξαρτήματος | Πάνω-κάτω μέγιστο 100mm |
| Μέγεθος άκρης πλακέτας PCB | ≥5mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-12000mm/min |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ±0,02 χλστ |
| Προγράμματα αποθήκευσης | Έως 1000 |
| Τροφοδοτικό | AC220V |
| Πίεση αέρα | 4-6 kgf/cm² |
| Λειτουργία ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής + κάρτα ελέγχου κίνησης |
| Ρύθμιση γραμμικού οδηγού | Έξυπνη προσαρμογή |
| Λειτουργία προγραμματισμού | Χειροκίνητη διδασκαλία |
| Λιμάνι Επικοινωνίας | SMEMA |
| Πηγή φωτισμού | Αυτοεξοπλισμένη πηγή φωτισμού |
| Πηγή φωτισμού ανίχνευσης | Αυτοεξοπλισμένο |
| Λογισμικό | Windows + λογισμικό επίστρωσης |
| Κινητήρας οδήγησης | Βηματικός κινητήρας (2 τεμ.) |
| Λειτουργία οδήγησης 3 αξόνων | Σερβοκινητήρας + μονάδα κατσαβιδιού + Ηλεκτρικός κύλινδρος |
| Αριθμός βαλβίδων από καουτσούκ | 1 βαλβίδα ψεκασμού + 1 βαλβίδα διανομής βελόνας |
| Πλάτος φιλμ ψεκασμού | 5-15mm |
| Μέθοδος Ψεκασμού | Αυτόματο |
| Συνολική ισχύς | 2,4 kW |
| Σώμα μηχανής | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βάρος μηχανής | 450 κιλά |
| Διάσταση μηχανής | 1000×1200×1766 χιλιοστά |