| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-VD331 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Μηχανή διανομής ελαστικού υψηλής ακρίβειας με υψηλή ταχύτητα για έλεγχο υπολογιστή LCD
| Σχήμα | HS-VD331 |
| Τετάρτη | AC110V/220V,50/60Hz, μάρκα Meanwell |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Πηγή φωτός | Πηγή LED |
| Δραστηριακό εύρος X/Y/Z | 400 mm*300 mm*2 |
| XYZ ταχύτητα | 1000 mm/s |
| Πλατφόρμα Y | 190*150mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | 00,02 mm |
| Περιοχή ιξώδους Gule | μέγιστο ≤ 5000LPS |
| Μηχανή | Μηχανή βήματος |
| Συστήματα κίνησης | Διάταξη χρονομέτρησης για βίδα άξονα X/Y, Z |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Δυνατότητα φόρτωσης | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Γραμμικός οδηγός | CSK ((Ταϊβανέζικη μάρκα) |
| Φωτοηλεκτρικός διακόπτης | (Γερμανική μάρκα) |
| Σύστημα λειτουργίας | Λεπτομέρια |
| Ακαθάριστο βάρος | 600 κιλά |
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()