| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-D331AB |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αναλογία Ανάμιξης Κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα Εφαρμογής | 10-150g/5s (βασισμένο σε αναλογία κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια Εφαρμογής | Ποσότητα Κόλλας ±1%, Αναλογία Κόλλας ±1% |
| Εύρος Εργασίας X/Y/Z | 300*300*100mm (Ο άξονας Ζ μπορεί να περιστραφεί) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα Κίνησης | Κινητήρας Βημάτων + Οδοντωτός Ιμάντας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Δυνατότητες Σχεδίων | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς Διαδρομές, Τρισδιάστατη Γραμμική Παρεμβολή |
| Ακρίβεια Ενθυλάκωσης | Ποσότητα ±1%, Αναλογία: ±1% |
| Μέθοδος Λειτουργίας | Αυτόματο |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Σύστημα Ελέγχου | Κάρτα |
| Λειτουργία Αποτροπής Διαρροής | Βαλβίδα με Συσκευή Κενού |
| Βάρος | 65kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 716*585*645mm |
| Τροφοδοτικό | 220V 50-60Hz 350W |