| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-BD4 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Μοντέλο | HS-BD4 |
|---|---|
| MCU | Βιομηχανικό PLC |
| Προγραμματισμός | Προγραμματιστής Επίδειξης Κειμένου |
| Τρόπος Οδήγησης | Ακριβής Κινητήρας Βημάτων |
| Μέγιστη Διάμετρος Διανομής | 160mm (δύο σταθμοί), 110mm (τέσσερις σταθμοί) |
| Ταχύτητα Κινητήρα | 0 ~ 300 RPM |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | ±0.1mm |
| Εύρος Ρύθμισης Άξονα Ζ | 250mm |
| Διαδρομή Εργασίας Άξονα Ζ | 50mm |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 420mm*532mm*532mm |
| Βάρος | 35Kg |
| Ισχύς Λειτουργίας | AC220V/50~60Hz/200W |
| Πίεση Αέρα Λειτουργίας | 0.4~ 0.6Mpa (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία και Υγρασία Λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0~40℃, Υγρασία: 20~90% |