| Ονομασία μάρκας: | GKG |
| Αριθμός μοντέλου: | G5 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Πινακτής SMT με μαγνητική καρφίτσα / στήριξη μπλοκ & R-L μεταφορά
Προδιαγραφές
| Σχήμα | G5 |
| Μέγεθος στίγματος | 370x370mm (μέγεθος ελάχιστο) |
| 737x737mm (μέγιστο μέγεθος) | |
| 20-40 mm ((πλάτος) | |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 400x340 χιλιοστά |
| Μίν. μέγεθος PCB | 50x50 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 0.4-6mm |
| Πίνακας διαμόρφωσης PCB | μέγιστη διαγώνια PCB 1% |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±40 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Ε, Ε, Ε, Ε. |
| Ταχύτητα μεταφοράς | μέγιστο 1500mm/s, μπορεί να ρυθμιστεί |
| Μέθοδος μεταφοράς | Ένα στάδιο |
| Εναρμόνιση | αυτόματη |
| Διασύνδεση Ε/Υ | SMEMA |
| Τοποθέτηση PCB (μέθοδος υποστήριξης) | Μαγνητική καρφίτσα/στοιχείο στήριξης/τραπέζι προς τα πάνω-κάτω |
| Σύστημα συμπίεσης PCB | Διπλώματα ευρεσιτεχνίας πάνω από την επάνω σφραγίδα/πλευρική σφραγίδα |
| Κεφαλή εκτύπωσης | Δύο ανεξάρτητες μηχανοκίνητες κεφαλές εκτύπωσης |
Πίεση σφουγγαρίσματος | 0.5~10Kg (Ελέγχος προγράμματος) |
Ταχύτητα εκτύπωσης | 6-200 mm/sec |
Τρόπος εκτύπωσης | Ένα / Δύο |
Τύπος σφουγγαριού | Τεχνητήριος / χάλυβας Squeegee Blade ((Ογκό 45°/55°/60°) |
Σύστημα καθαρισμού | Ενισχυμένη απορρόφηση κενού, στεγνή, υγρή, κενό τρεις λειτουργίες |
Επικαιροποιημένο σύστημα | 8x6 χιλιοστά |
| Πεδίο ρύθμισης μηχανής | Χ: ± 3 mm, Υ: ± 7 mm, θ: ± 2° |
| Οραματισμός | Ψάξτε προς τα πάνω/κάτω Οπτική δομή/CCD/Γεωμετρία |
Συνολική προδιαγραφή μηχανής
Επαναλαμβάνεται ακρίβεια θέσης | ±0,01 mm |
Ακριβότητα Τύπου | ±0,025 mm |
Χρόνος κύκλου | < 8 δευτερόλεπτα |
Αλλαγή προϊόντος | Παλιά: <3 λεπτά, νέα: <5 λεπτά |
Προμήθεια αέρα | 4 έως 6 kgf/cm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος AC: 220±10%, 50/60HZ, 2,5 kW |
| Μέθοδος ελέγχου | ΕΠ |
| Σύστημα λειτουργίας | Windows XP/Win7 |
Μέγεθος μηχανής | 1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm |
Βάρος μηχανής | Περίπου 1000 κιλά. |
Ειδικότητα
![]()