| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-330BF |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | HS-HC250 | HS-HC250 |
| ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| Μέγεθος της μηχανής | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| Βάρος | 200 κιλά | 230 κιλά |
| Μοντέλο | HS-HC250 | HS-HC250 |
| ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| Μέγεθος της μηχανής | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| Βάρος | 200 κιλά | 230 κιλά |
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΕΣ
| ΕΠΙΧΡΗΜΑ | Η μονάδα αυτή χρησιμοποιείται ως απόσβεση μεταξύ της μηχανής SMD και του εξοπλισμού επιθεώρησης. |
| Υψόμετρο μεταφοράς |
910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Συλλογή από το συμβούλιο | Κεφαλοειδή |
| Ταχύτητα μεταφοράς μεταφορέα | Ρυθμίσιμο |
| Σιδηροδρομική σταθερή πλευρά | Προσωρινή ή οπίσθια πλευρά |
| Πλευρά της επιχείρησης | Προσωπική πλευρά |
| Δάχος PCB | Min 0,6 mm |
| Επιλογή ύψους | 1-4 ((10 mm κλίση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Δύναμη | 00,05kW |
| Ικανοποίηση αποθεμάτων PCB | Μέγιστο 25 κομμάτια |
| Εφημερίδα | - Όχι, όχι. |
| Σήμα | SMEMA |
| Επιλογές | Αυτόματη ρύθμιση πλάτους |
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()