| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-460BC |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ειδική Βούρτσα Αντιστατικού Σπειροειδούς Υψηλής Ταχύτητας που Αντιστοιχεί στον Καθαρισμό Σκόνης Επιφανειών PCB Εκτύπωσης SMT
Εισαγωγή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται μεταξύ του φορτωτή PCB και του εκτυπωτή οθόνης, με βούρτσα και ρολό αυτοκόλλητων για τον καθαρισμό της σκόνης και του στατικού ηλεκτρισμού στην επιφάνεια του PCB.
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| Διάσταση PCB | (50*50)~(350*250) | (50*50)~(460*330) | (50*50)~(530*390) | (50*50)~(530*460) |
| Διάσταση μηχανήματος | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Βάρος | 80kg | 90kg | 100kg | 110kg |
| Πάχος PCB | 0.4~5mm |
| Παροχή ρεύματος | AC100~230V, μονοφασικό, 300A |
| Παροχή αέρα | 0.4~0.6Mpa |
| Βούρτσα καθαρισμού | 2 τεμ. πάνω |
| Ρολό αυτοκόλλητων | 1 τεμ. πάνω |
| Βούρτσα | ESD, βούρτσα υψηλής ακρίβειας |
| Εάν με συλλέκτη σκόνης | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0~9m/min, ρυθμιζόμενη |
| Ύψος μεταφοράς | standard 900±20mm |
| Κατεύθυνση | Από Αριστερά προς Δεξιά, ή από Δεξιά προς Αριστερά, προαιρετικό |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 8s |
Χαρακτηριστικά
1, Αντιστατική σπειροειδής βούρτσα εξαιρετικά υψηλής ταχύτητας, μέθοδος καθαρισμού με αναρρόφηση κενού.
2, Ειδική αντιστοιχία στην εκτύπωση SMT, τοποθέτηση πριν και μετά την προσθήκη AI στην πίσω πλευρά της πλακέτας PCB για καθαρισμό ξένων σωμάτων.
3, Εξοπλισμένο με τη λειτουργία εξάλειψης στατικού ηλεκτρισμού, εξαλείφει πλήρως τις ηλεκτροστατικές παρεμβολές.
4, Μέθοδος καθαρισμού με επαφή, καθαρότητα πάνω από 99%.
5, Σχεδιασμένο για τον καθαρισμό του κυλίνδρου για την εξασφάλιση αποτελεσματικού, σταθερού και διαρκούς καθαριστικού αποτελέσματος.
6, Σχεδιασμός μηχανικών εξαρτημάτων με δυνατότητα εξαγωγής, η συντήρηση είναι απλή.
7, Διεπαφή εμφάνισης στα Αγγλικά και Κινέζικα, η λειτουργία της διεπαφής είναι βολική και απλή.
![]()
![]()
![]()
Σχετικά με τη Συσκευασία
![]()
![]()
![]()