| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-CVN4600 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Σταθερότητα Ενισχυμένη από Στιβαρό Σχεδιασμό, Αρθρωτός Σχεδιασμός, Συμβατό με SMEMA, Μεταφορέας Απόρριψης PCB NG
Χαρακτηριστικά
1, Διαθέσιμες λειτουργίες απόρριψης, επιθεώρησης και παράκαμψης.
2, Αρθρωτός σχεδιασμός.
3, Σταθερότητα ενισχυμένη από στιβαρό σχεδιασμό.
4, Πλευρικός οδηγός από ανοξείδωτο χάλυβα με χάραξη λέιζερ για ανώτερη ποιότητα και ανθεκτικότητα.
5, Εργονομικός σχεδιασμός υποβραχιόνιου.
6, Ομαλή και παράλληλη ρύθμιση πλάτους (κοχλίας).
7, Διαφορετικά μήκη διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
8, Έλεγχος μεταβλητής ταχύτητας.
9, Συμβατό με SMEMA.
Προδιαγραφές
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα παρέχει τη λειτουργία επιλογής πλακέτας OK και NG στη γραμμή παραγωγής smt. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όταν απαιτείται οπτική επιθεώρηση των PCB. Τα PCB θα συνεχίσουν να τρέχουν, άρα χωρίς να διακόπτεται η κανονική ροή των PCB. |
| Ύψος μεταφοράς | 910±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0,5~20 m/min ή καθορίστε |
| Παροχή ρεύματος | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασικό |
| Μάρκα PLC | Mitsubishi |
| Μάρκα αισθητήρα | Sick |
| Μάρκα οδηγού | Meanwell |
| Κατανάλωση ρεύματος | 100VA max |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Διάσταση μηχανήματος | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Βάρος | 70kg |
90kg |
![]()
Ράγα μεταφοράς
![]()
![]()
Δομή ανύψωσης
![]()
Ηλεκτρικός έλεγχος
![]()
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()