| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-250DULD |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Προδιαγραφή
| Μοντέλο | HS-250DULD |
| Διάσταση PCB | (50*50)~(350*250)mm |
| Μέγεθος γεμιστήρα | 355*320*565mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6s |
| Χρόνος αντικατάστασης γεμιστήρα | 30s |
| Παροχή ρεύματος | AC100-230V, μονοφασικό, max300A |
| Παροχή αέρα | 4-6 bar, Max 10L/min |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς Δεξιά, ή Δεξιά προς Αριστερά (προαιρετικό) |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.4mm |
| Ποσότητα γεμιστήρων | πάνω 1 τεμ, κάτω 1 τεμ, ή προσαρμοσμένο |
| Επιλογές βήματος | 1-4 (βήμα 10mm) |
| Διάσταση μηχανήματος | 1460*1500*1200mm |
| Βάρος | Περίπου 210kg |
Χαρακτηριστικά
1, Έλεγχος οθόνης αφής αληθινού χρώματος.
2, Mitsubishi PLC.
3, Χωρητικότητα γεμιστήρα: πάνω 1, κάτω 1, ή προσαρμοσμένο.
4, Επιλεκτικό βήμα: 10mm, 20mm, 30mm, 40mm.
5, Κατεύθυνση μεταφοράς PCB: Α - Δ, ή Δ - Α, προαιρετικό.
6, Επιλογή λειτουργίας χειροκίνητης/αυτόματης λειτουργίας.
7, Σταθερή μπροστινή ράγα ή σταθερή πίσω ράγα, προαιρετικό.
8, Τυπικό ύψος για εφαρμογή SMT (920±20mm).
9, Ένδειξη φώτων πύργου.
Περιγραφή τριχρωματικού φωτός
Πράσινο φως: υποδεικνύει ότι το μηχάνημα βρίσκεται σε αυτόματη λειτουργία και λειτουργεί κανονικά.
Κίτρινο φως: Υποδεικνύει ότι βρίσκεται σε χειροκίνητη κατάσταση και μπορούν να λειτουργήσουν χειροκίνητες λειτουργίες.
Κόκκινο φως: σημαίνει ότι βρίσκεται σε κατάσταση διακοπής και έχει πατηθεί το κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης.
Κόκκινο φως αναβοσβήνει: μη φυσιολογική λειτουργία και ήχοι βομβητή.
![]()
Η Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής εξοπλισμού χειρισμού πλακέτας SMT (Loader, Unloader, Buffer, Conveyor, κ.λπ.). Είμαστε μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας με ανεξάρτητα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας, η εταιρεία ασχολείται κυρίως με την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού χειρισμού πλακέτας γραμμής παραγωγής SMT/THT.
Έχουμε επαγγελματίες τεχνικούς και πωλητές, βασιζόμαστε στην υψηλή τεχνολογία και προσπαθούμε να παρέχουμε υψηλής απόδοσης και αξιόπιστο χειρισμό πλακέτας στους πελάτες μας. Ταυτόχρονα, η έμπειρη ομάδα μηχανικών μας κατανοεί πάντα την αναπτυξιακή κατεύθυνση του έξυπνου εργοστασίου, ενημερώνει τα προϊόντα και την τεχνολογία σύμφωνα με τη ζήτηση της αγοράς, επιδιώκει να κάνει περισσότερα προϊόντα αυτοματισμού και οικονομικά αποδοτικά όλη την ώρα, κάνουμε επίσης OEM με βάση τις διαφορετικές ανάγκες του πελάτη μας.