| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Μοντέλο | HS-D331 |
| Τάση | AC110V/220V, 50/60Hz, μάρκας Meanwell |
| Βαλβίδα Διανομής | Βαλβίδα θέρμανσης PUR |
| Εύρος Εργασίας X/Y/Z | 300/300/100mm |
| Ταχύτητα XYZ | 300mm/s |
| Πλατφόρμα Y | 190*150mm |
| Ακρίβεια Επανάληψης | 0.02mm |
| Κινητήρας | Βηματικός κινητήρας |
| Σύστημα Κίνησης | Οδοντωτός ιμάντας για άξονες X/Y, βίδα άξονα Z |
| Υποστήριξη Εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Χωρητικότητα Φορτίου | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Γραμμικός Οδηγός | CSK (μάρκα Ταϊβάν) |
| Φωτοηλεκτρικός Διακόπτης | Γερμανική μάρκα |
| Κύλινδρος | AirTAC |
| Αποθήκευση Κόλλας | Σύριγγα PUR 30ml |
| Μέγεθος Μηχανής | 520*585*597mm |
| Μεικτό Βάρος | 50kg |