| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-BD4 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Σχήμα | HS-BD4 |
|---|---|
| ΜΚΟ | Βιομηχανικός PLC |
| Προγραμματισμός | Προγραμματιστής επίδειξης κειμένου |
| Τρόπος οδήγησης | Ακριβής κινητήρας βήματος |
| Μέγιστη διάμετρος διανομής | 160 mm (δύο σταθμοί), 110 mm (τέσσερα σταθμοί) |
| Ταχύτητα του κινητήρα | 0 ~ 300 στροφές ανά λεπτό |
| Ακριβότητα θέσης | ±0,1 mm |
| Διάστημα ρύθμισης άξονα Z | 250 χιλιοστά |
| Άξονας Z Εργασιακό ταξίδι | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 420mm*532mm*532mm |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Εργασιακή ισχύς | Δυναμικό ρεύματος άνω των 500 W |
| Εργασιακή πίεση αέρα | 00,4 έως 0,6Mpa (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία και υγρασία εργασίας | Θερμοκρασία: 0~40°C, υγρασία: 20~90% |