|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-CC300 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή επιλεκτικής συμμορφικής επικάλυψης |
| Σχήμα | HS-CC300 |
| Υψόμετρο μετάδοσης | 920±20 mm |
| Διάμετρο του μεταφορέα | 50-450 mm/ή προσαρμοσμένο |
| Μεταφορά | Λ προς R ή R προς L |
| Υψόμετρος στοιχείου | Πάνω και κάτω μέγιστο 100 mm |
| Μέγεθος της άκρης της πλακέτας PCB | ≥ 5 mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-12000mm/min |
| 3 Άξονας ταχύτητας κίνησης | 800 mm/s |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Προγράμματα Αποθήκευσης | Μέχρι 1000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220/110V |
| Πίεση αέρα | 4 kgf/cm2 |
| Τάγμα κόλλας | 10L, χειροκίνητη ανάμειξη |
| Τρόπος ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής + κάρτα ελέγχου κίνησης |
| Γραμμική ρύθμιση οδηγού | Ευφυής ρύθμιση |
| Τρόπος προγραμματισμού | Εγχειρίδιο διδασκαλίας |
| Λιμένας επικοινωνίας | SMEMA |
| Πηγή φωτισμού | Αυτοεφοδιασμένη πηγή φωτισμού |
| Πηγή φωτισμού ανίχνευσης | Αυτοεξοπλισμένα |
| Λογισμικό | Λογισμικό επικάλυψης Windows + |
| Οδηγός κινητήρα | Μηχανή βήματος (2 τεμάχια) |
| Τρόπος οδήγησης 3 άξονων | Σερβοκινητήρας + μονάδα ελκυστήρα + Ηλεκτρικός κύλινδρος |
| Αριθμός ελαστικών βαλβίδων | 1 βαλβίδα ψεκασμού + 1 βαλβίδα διανομής |
| Διάμετρος ψεκασμού | 3-20mm |
| Μέθοδος ψεκασμού | Αυτοματοποιημένο |
| Συνολική ισχύς | 2.6kW |
| Σώμα μηχανής | Ατσάλι ατσάλι |
| Βάρος μηχανής | 600 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 1060x1200x1700 χιλιοστά |