| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-D331AB |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ποσοστό ανάμειξης κόλλας | 11-10:1 / Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (βάσει αναλογίας κόλλας 1:1) |
| Ακριβότητα διανομής | Ποσότητα κόλλας ±1%, αναλογία κόλλας ±1% |
| Δραστηριώδης εύρος X/Y/Z | 300 × 300 × 100 mm (προς περιστροφή άξονας Z) |
| XYZ ταχύτητα | Μέγιστο 300 mm/s |
| Σύστημα οδήγησης | Στάδιο κινητήρα + ζώνη χρονομέτρου |
| Επαναληψιμότητα | ±0,02 mm |
| Ικανότητες Παράδειγμα | Γραμμές, κύκλοι, τόξοι, συνεχείς διαδρομές, 3D γραμμική παρεμβολή |
| Η ακρίβεια της βρύσης | Ποσότητα ± 1%, αναλογία ± 1% |
| Μέθοδος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Προγραμματισμός | Διδάξτε Κεραυνό |
| Σύστημα ελέγχου | Κάρτα επιτροπής |
| Λειτουργία ασφαλείας από διαρροές | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Μέγεθος (L × W × H) | 716 × 585 × 645 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50-60Hz 350W |