|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-CC300 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Μηχανή Επιλεκτικής Επικάλυψης |
| Μοντέλο | HS-CC300 |
| Ύψος Μεταφοράς | 920±20mm |
| Πλάτος Μεταφορέα | 50-450mm (προσαρμόσιμο) |
| Κατεύθυνση Μεταφοράς | Αριστερά προς Δεξιά ή Δεξιά προς Αριστερά |
| Ύψος Εξαρτήματος | Έως 100mm μέγιστο |
| Μέγεθος Άκρης Πλακέτας PCB | ≥5mm |
| Ταχύτητα Μεταφοράς | 0-12000mm/min |
| Ταχύτητα Κίνησης 3 Αξόνων | 800mm/s |
| Ακρίβεια Επανάληψης | ±0.02mm |
| Προγράμματα Αποθήκευσης | Έως 1000 |
| Τροφοδοτικό | AC220/110V |
| Πίεση Αέρα | 4 kgf/cm² |
| Δεξαμενή Κόλλας | 10L με χειροκίνητη ανάδευση |
| Λειτουργία Ελέγχου | Βιομηχανικός Υπολογιστής + Κάρτα Ελέγχου Κίνησης |
| Ρύθμιση Γραμμικού Οδηγού | Έξυπνη ρύθμιση |
| Λειτουργία Προγραμματισμού | Χειροκίνητη διδασκαλία |
| Θύρα Επικοινωνίας | SMEMA |
| Πηγή Φωτισμού | Αυτο-εξοπλισμένη πηγή φωτισμού |
| Πηγή Φωτισμού Ανίχνευσης | Αυτο-εξοπλισμένη |
| Λογισμικό | Windows + Λογισμικό Επικάλυψης |
| Κινητήρας Οδήγησης | Κινητήρας Βημάτων (2 τεμάχια) |
| Λειτουργία Οδήγησης 3 Αξόνων | Σερβοκινητήρας + Μονάδα Οδηγού Βίδας + Ηλεκτρικός Κύλινδρος |
| Αριθμός Βαλβίδων Καουτσούκ | 1 Βαλβίδα Ψεκασμού + 1 Βαλβίδα Διανομής |
| Πλάτος Ψεκασμού | 3-20mm |
| Μέθοδος Ψεκασμού | Αυτόματη |
| Συνολική Ισχύς | 2.6kW |
| Σώμα Μηχανής | Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Βάρος Μηχανής | 600kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 1060×1200×1700mm |