| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-500SC |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Υψηλής ποιότητας αυτόματη μηχανή μικρού μεταφορικού συστήματος γραμμής smt γραμμή συναρμολόγησης LED, μεταφορικό σύστημα τροφοδοσίας
Αυτή η μηχανή ονομάζεται επίσης μηχανή μετάφρασης PCB, η οποία χρησιμοποιείται για τη μεταφορά πλακετών από μια γραμμή σε δύο γραμμές ή αντίστροφα, ο προσανατολισμός της πλακέτας δεν θα αλλάξει κατά τη διάρκεια της διέλευσης.
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | HS-500SC |
| Διάσταση PCB | (50*50)~(500*460) |
| Παροχή ρεύματος | AC100-240V μάρκα meanwell |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Από Αριστερά προς Δεξιά, ή από Δεξιά προς Αριστερά, (προαιρετικό) |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.4mm |
| Διάσταση μηχανής | 600*(1500~4800)*1100mm |
| Βάρος | 150~350kg |
Χαρακτηριστικά
1. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από παχύρρευστο λαμαρίνα.
2. Η παράλληλη ισχύς χρησιμοποιεί κινητήρα βήματος.
3. Παράλληλη συσκευή μεταφοράς, εισαγόμενος συγχρονισμένος ιμάντας + οδηγός που χρησιμοποιεί ένα ημι-ομαλό μπλοκ.
4. Ρυθμιζόμενος τρόπος πλάτους: Χειροκίνητος.
5. Ο κινητήρας βήματος χρησιμοποιείται για τη μετάδοση τροχιάς.
6. Ο πίνακας λειτουργίας είναι οθόνη αφής.
7. Έλεγχος προγραμματιζόμενου ελεγκτή PLC.
8. Τυπικό SMEMA.
9. 1 σετ ερμαρίου ελέγχου.
Σημείωση: Λειτουργία Α (1 είσοδος 1 έξοδος)
Λειτουργία Β (2 είσοδοι 2 έξοδοι)
![]()