| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | RM-F550 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | RM-F328 |
| Δομή | Μία σπείρα, διπλή πλατφόρμα |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | 300 × 350 mm |
| Τύποι κοπής | Κατευθεία, τόξο, κυκλική |
| Ταχύτητα κίνησης | Άξονας X/Y: 1000mm/s, Άξονας Z: 500mm/s |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Ανώτερη συλλογή |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 40,000 - 60.000 στροφές ανά λεπτό |
| Στρίψιμο δρομολόγησης | Μέγιστο 60.000 στροφές ανά λεπτό |
| Ταχύτητα κοπής | 1-100mm/s Ρυθμίσιμο |
| Ακριβότητα κοπής | ±0,03 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,01 mm |
| Προγραμματισμός | Χρωματιστή CCD |
| Εξωτερική σύνδεση | USB |
| Συσκευή δρομολογητή | Τεχνικός μηχανισμός, φ0.8-φ3.0 Αριστερή περιστροφή, Σκανκ από χάλυβα βολφραμίου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V |
| Δύναμη μηχανής | 2000W |
| Μέγεθος συλλέκτη σκόνης | 600 × 470 × 730 mm |
| Δύναμη συλλέκτη σκόνης | 2.2Kw, 380V |
| Πίεση αέρα στο συλλέκτη σκόνης | 4-6 KG/cm3 |
| Πύλη ασφαλείας | Εγχειρική πόρτα |
| Προειδοποίηση σφάλματος | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος προγραμματισμού | Αυτοπρογραμματισμός, κάμερα που ελέγχεται από πληκτρολόγιο και ποντίκι |