| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-CVN350 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας PCB συμβατές με το SMEMA για ομαλή και παράλληλη ρύθμιση πλάτους
Εισαγωγή
Αυτή η μονάδα παρέχει τη λειτουργία επιλογής OK και NG πλακέτων στην γραμμή παραγωγής smt. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όταν απαιτείται οπτική επιθεώρηση των PCB.έτσι χωρίς να διακόπτεται η κανονική ροή PCB.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Ειδικότερα, το HS-CVN350 | Ειδικότερα, το HS-CVN460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Βάρος | 70 κιλά | 90 κιλά |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ~Ρ, ή Λ~Ρ (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0.5~20 m/min ή να προσδιοριστεί |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασική |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100VA μέγιστο |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Επικοινωνία | SMEMA |
Χαρακτηριστικά
1- Έλεγχος προγράμματος PLC.
2.Μοντότητα παράκαμψης, επιθεώρηση, επιλογή λειτουργίας απόρριψης φυσικού αερίου.
3.Επιλέξιμες ρυθμίσεις ύψους.
4Κεντρική θέση στάσης PCB.
5Σχεδιασμός βαρέος κάτω για να αποφεύγεται η μετατόπιση.
6.Δείκτης φωτισμού του πύργου για την κατάσταση λειτουργίας των μηχανών.
7Συνολικά 10 αποθέματα NG PCB.
8Πίνακα χειρισμού με οθόνη αφής.
9.Συμβατό με το SMEMA.
![]()
Σιδηροδρομικές μεταφορές
![]()
![]()
Δομή ανύψωσης
![]()
Ηλεκτρικός έλεγχος
![]()