|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-SZ350 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Μεταφορέας στροφής PCB 90 μοιρών πλάτους 460mm με διαφανές κάλυμμα στην επάνω πλευρά
Εισαγωγή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την αλλαγή της κατεύθυνσης ροής PCB στη γραμμή παραγωγής SMT.
Χαρακτηριστικά
1, Η κατεύθυνση ροής PCB μπορεί να αλλάξει εντός 90, 180, 270 μοιρών.
2, Σταθερή ράγα οδηγού σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη.
3, Έλεγχος με μαλακό κουμπί LED, παραδοσιακό και εύκολο στη λειτουργία.
4, Διαφανές κάλυμμα ασφαλείας στην κορυφή, ο χειριστής μπορεί να παρακολουθήσει όλη τη διαδικασία εργασίας.
5, Κλειστός σχεδιασμός με ενσωματωμένο περιοριστή ροπής για εξασφάλιση υψηλής ασφάλειας.
6, Γραμμικές ράγες οδηγού Hiwin και βίδες μολύβδου κάνουν την περιστροφή ομαλή και ακριβή.
7, Ελαχιστοποίηση του κενού μεταφοράς μεταξύ των μεταφορέων.
8, Προσαρμόσιμη ταχύτητα ροής PCB.
Ομαλή και παράλληλη ρύθμιση πλάτους (βίδα μολύβδου).
9, Συμβατό με SMEMA.
Προδιαγραφές
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορέας στροφής PCB |
| Ύψος μεταφοράς | 910±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 5 δευτερόλεπτα |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Παροχή ρεύματος | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασικό |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0,4mm |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Διάσταση μηχανήματος | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Βάρος | 150kg | 180kg |
![]()
![]()