| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-D441 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ειδικός Ελεγκτής Διανομής για Λειτουργία Οθόνης LCD Υπολογιστή PC, Μηχανή Διανομής Κόλλας 4 Αξόνων
1. Λειτουργία οθόνης LCD υπολογιστή PC, εύκολη στον προγραμματισμό, εύκολη στην εκμάθηση και κατανόηση;
2. Διαθέτει τις λειτουργίες σχεδίασης σημείων, γραμμών, επιφανειών, τόξων, κύκλων και συνεχούς παρεμβολής ακανόνιστων καμπυλών για την πραγματοποίηση οποιασδήποτε διαδρομής 3D μη-επίπεδης τροχιάς;
3. Το μέγεθος της κόλλας, η ταχύτητα της κόλλας, ο χρόνος διανομής και ο χρόνος διακοπής της κόλλας μπορούν όλα να παραμετροποιηθούν;
4. Με τον ειδικό ελεγκτή διανομής, η έξοδος της κόλλας είναι σταθερή, η κόλλα είναι καθαρή και η κόλλα δεν διαρρέει;
5. Γρήγορη κουκκίδα, σχεδίαση γραμμών και κύκλων στο εσωτερικό, εξωτερικό τοίχωμα, κάθετη επιφάνεια, κενό και σφαιρική επιφάνεια του προϊόντος;
6. Σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, μπορεί να εξοπλιστεί με εξαρτήματα, πιστόλια κόλλας, ελεγκτές, συσκευές ελέγχου θερμοκρασίας θέρμανσης κ.λπ.
7. Προαιρετική συσκευή διανομής 1-4 κεφαλών, πολλαπλά πιστόλια κόλλας ταυτόχρονα για διπλασιασμό της αποδοτικότητας της εργασίας;
8. Το λογισμικό διαθέτει λειτουργίες όπως εμφάνιση περιοχής, λειτουργία περιστροφής μετάφρασης κ.λπ.
9. Υιοθετεί επιτάχυνση και επιβράδυνση τραπεζοειδούς σχήματος, προεπισκόπηση ταχύτητας, μικρο-γραμμική παρεμβολή και άλλες τεχνολογίες;
10. Διαμορφώστε ιαπωνικό βηματικό κινητήρα υψηλής ταχύτητας, χαμηλού θορύβου με ακριβή τοποθέτηση, γρήγορη απόκριση, σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Μοντέλο | HS-D441 |
| Τροφοδοσία | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Αναλογία ανάμειξης κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (με βάση την αναλογία κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια διανομής | Ποσότητα κόλλας ±1%, Αναλογία κόλλας ±1% |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 400*400*100mm (ο άξονας Z μπορεί να περιστραφεί) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα κίνησης | Βηματικός κινητήρας + ιμάντας χρονισμού |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Μοτίβο | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς Διαδρομές, 3D Γραμμική Παρεμβολή |
| Ακρίβεια πλήρωσης | Ποσότητα ±1%, Αναλογία: ±1% |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Έλεγχος | PLC |
| Λειτουργία στεγανότητας | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Βάρος | 40kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 616*685*645mm |
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()