| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-CC300 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ειδικός Ελεγκτής Διανομής για Λειτουργία Οθόνης LCD Υπολογιστή PC, Μηχανή Διανομής Κόλλας AB
| ΕΙΔΟΣ | ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ |
| Αναλογία ανάμειξης κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (βάσει αναλογίας κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια διανομής | Ποσότητα κόλλας±1%, Αναλογία κόλλας±1% |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 300*300*100mm (ο άξονας Z μπορεί να περιστραφεί) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα κίνησης | Βηματικός κινητήρας + Ιμάντας χρονισμού |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Μοτίβο | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς διαδρομές, 3D γραμμική παρεμβολή |
| Ακρίβεια πλήρωσης | Ποσότητα±1%, Αναλογία:±1% |
| Μέθοδος λειτουργίας | Αυτόματη |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Έλεγχος | Κάρτα |
| Λειτουργία στεγανότητας | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Βάρος | 65kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 716*585*645mm |
| Τροφοδοσία | 220V 50-60Hz 350W |
![]()
![]()
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()