| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-D441 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Μοντέλο | HS-D441 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Αναλογία Ανάμιξης Κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα Εφαρμογής | 10-150g/5s (με βάση αναλογία κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια Εφαρμογής | Ποσότητα Κόλλας ±1%, Αναλογία Κόλλας ±1% |
| Εύρος Εργασίας X/Y/Z | 400*400*100mm (Ο άξονας Ζ μπορεί να περιστραφεί) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα Κίνησης | Κινητήρας Βηματισμού + Οδοντωτός Ιμάντας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Μοτίβο | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς Διαδρομές, Τρισδιάστατη Γραμμική Παρεμβολή |
| Ακρίβεια Ενθυλάκωσης | Ποσότητα ±1%, Αναλογία: ±1% |
| Προγραμματισμός | Πίνακας Διδασκαλίας |
| Έλεγχος | PLC |
| Λειτουργία Αεροστεγούς | Βαλβίδα με Συσκευή Κενού |
| Υποστήριξη Εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Βάρος | 40kg |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 616*685*645mm |