| Ονομασία μάρκας: | GKG |
| Αριθμός μοντέλου: | gle |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ακριβότητα 01005 0.3Pitch CCD Ψηφιακή κάμερα SMT Πινακτής Στένσιλ
Εισαγωγή
Η GLE αυτόματη μηχανή εκτύπωσης πάστες συγκόλλησης είναι μια υψηλής ποιότητας μηχανή για εφαρμογές SMT μεγάλης κλίμακας. Το πλάτος της Gt-S είναι μόνο 2830mm. Μπορεί να ανταποκριθεί τέλεια στις απαιτήσεις της διαδικασίας εκτύπωσης του 01005,0.3 pitch και άλλες λεπτές αποστάσεις, είναι υψηλή ακρίβεια και υψηλή ταχύτητα.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | GLE |
| Μέγιστο μέγεθος PCB | 510x510 χιλιοστά |
| Μίν. μέγεθος PCB | 50x50 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 0.4-6mm |
| Μέγιστο βάρος της σανίδας | 5 κιλά |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±40 mm |
| Διαχωρισμός στην άκρη του πίνακα | 2.5mm |
| Υψόμετρος της σανίδας | 23 χιλιοστά |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Ε, Ε, Ε, Ε. |
| Ταχύτητα μεταφοράς | μέγιστο 1500 mm/s, πρόγραμμα ελέγχου |
| Μέθοδος μεταφοράς | Ένα στάδιο |
| Εναρμόνιση | αυτόματη |
| Διασύνδεση Ε/Υ | SMEMA |
| Τοποθέτηση PCB (μέθοδος υποστήριξης) | Μαγνητική καρφίτσα/στοιχείο στήριξης/τραπέζι προς τα πάνω-κάτω |
| Σύστημα συμπίεσης PCB |
Πατενταρισμένο πάνω από την επάνω σφραγίδα
|
| Κλειδώσεις πλευρικών | |
| Λειτουργία προσρόφησης | |
| Εκτύπωση |
0-20 mm
|
|
Τρόπος εκτύπωσης
|
μία/δύο φορές
|
|
Ταχύτητα εκτύπωσης
|
10-200 mm/sec
|
|
Τρόπος εκτύπωσης
|
Ένα / Δύο
|
|
Τύπος σφουγγαριού
|
Τεχνητήριος / χάλυβας Squeegee Blade ((Ογκό 45°/55°/60°)
|
| Πίεση εκτύπωσης | 0.5-10 κιλά |
| Μέγεθος πλαισίου υποδείγματος | 470*370mm~737*737mm |
|
Σύστημα καθαρισμού
|
Συστήματα καθαρισμού τύπου βροχής
|
| Ενισχυμένη απορρόφηση κενού | |
| Ξηρό, υγρό κενό τρεις συνθήκες | |
|
Επικαιροποιημένο σύστημα
|
10x8 χιλιοστά
|
| Τύποι εμπιστευτικών σημάτων | Τυπικό σχήμα καταπιστευματικού σήματος |
| Πάρκα | |
| Τρύπα | |
| Σύστημα κάμερας | Ψάξτε προς τα πάνω/κάτω οπτική δομή |
| Ψηφιακή κάμερα CCD | |
| Συμφωνία γεωμετρικών σχεδίων |
Απόδοση μηχανής
| Σχήμα | GLE |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ± 12,5um@6,CPK≥2.0 |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| Χρόνος κύκλου εκτύπωσης | < 7,5 δευτερόλεπτα |
| Βάσει του συστήματος δοκιμής τρίτου μέρους (CTQ) επαληθεύστε την πραγματική θέση εκτύπωσης πάστα συγκόλλησης επαναλαμβάνετε την ακρίβεια | |
Συνολική προδιαγραφή μηχανής
|
Ηλεκτρική τροφοδοσία
|
Δρομολογιακό ρεύμα: 220±10%, 50/60HZ, 3,0 kW
|
|
Πίεση αέρα
|
4~6 kgf/cm2
|
|
Κατανάλωση αέρα
|
περίπου 5L/min
|
|
Θερμοκρασία λειτουργίας
|
-20°C~+45°C |
|
Υγρασία λειτουργίας
|
30%~60%
|
|
Μέγεθος μηχανής(χωρίς το φως του πύργου) |
1240 ((L) x 1410 ((W) x 1500 (H) mm
|
|
Βάρος μηχανής
|
Περίπου 1100 κιλά. |
Χαρακτηριστικά
1Η πλατφόρμα GKG είναι σταθερή και εύκολη στη ρύθμιση, μπορεί να ρυθμίσει γρήγορα το ύψος ρύθμισης των πινών PCB με διαφορετικό πάχος.