| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-BD4 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Μοντέλο | HS-BD4 |
| MCU | Βιομηχανικό PLC |
| Προγραμματισμός | Προγραμματιστής Επίδειξης Κειμένου |
| Λειτουργία κίνησης | Ακριβής κινητήρας βημάτων |
| Μέγιστη διάμετρος διανομής | 160mm (δύο σταθμοί), 110mm (τέσσερις σταθμοί) |
| Ταχύτητα κινητήρα | 0 ~ 300 RPM |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ±0.1mm |
| Εύρος ρύθμισης άξονα Z | 250mm |
| Διαδρομή εργασίας άξονα Z | 50mm |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 420mm*532mm*532mm |
| Βάρος | 35Kg |
| Ισχύς λειτουργίας | AC220V/50~60Hz/200W |
| Πίεση αέρα λειτουργίας | 0.4~ 0.6Mpa (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία και υγρασία λειτουργίας | Θερμοκρασία: 0~40℃, Υγρασία: 20~90% |
1, Τέσσερις σταθμοί εργασίας σε κύκλο, η σχεδιασμένη χωρητικότητα είναι 1000~1500pcs/h.
2, Εξοπλισμένο ανιχνευτή τεμαχίου εργασίας για να αποφασίσει κόλληση ή παράλειψη.
3, Η διαδρομή κόλλησης μπορεί να ρυθμιστεί ως πλήρης κύκλος, ένα σημείο ή τμηματικό τόξο κ.λπ.
4, Η λειτουργία εργασίας μπορεί να είναι τεσσάρων σταθμών ή δύο σταθμών.
5, Είναι εύκολο να μάθεις και να χειριστείς με οθόνη αφής και κουμπιά, για διαφορετικές κόλλες με διαφορετικές ρυθμίσεις εξασφαλίζουν την καλύτερη απόδοση.
![]()