| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Ποσοστό ανάμειξης κόλλας | 11-10:1/Αναπροσαρμόσιμα |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (με βάση την αναλογία κόλλας 1:1) |
| Ακριβότητα διανομής | Ποσότητα κόλλας ± 1%, αναλογία κόλλας ± 1% |
| Δραστηριώδης εύρος X/Y/Z | 500*300*300*100mm ((Ο άξονας Z μπορεί να περιστραφεί) |
| XYZ ταχύτητα | Μέγιστο 300mm/s (κατασκευασμένο για παραγγελία 800mm/s) |
| Σύστημα οδήγησης | Στάδιο κινητήρα + ζώνη χρονομέτρου |
| Επαναληψιμότητα | ±0,02 mm |
| Σχήμα | Γραμμές, κύκλοι, τόξοι, συνεχείς διαδρομές, 3D γραμμική παρεμβολή |
| Η ακρίβεια της βρύσης | Ποσότητα ± 1%, αναλογία: ± 1% |
| Προγραμματισμός | Διδάξτε Κεραυνό |
| Έλεγχος | ΠΛΚ |
| Λειτουργία ασφαλείας από διαρροές | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Αρχείο Momery | Το φορητό κουτί έχει 256MB RAM, και η κάρτα εκτός σύνδεσης έχει 32MB RAM. |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 516*585*645mm |