| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-D441 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
Teach Pendant Stepping Motor Epoxy Glue Smt Dispenser with Vacuum Device
Προδιαγραφή
| Μοντέλο | HS-D441 |
| Τροφοδοσία | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Αναλογία ανάμειξης κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (βάσει αναλογίας κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια διανομής | Ποσότητα κόλλας±1%, Αναλογία±1% |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 400*400*100mm (ο άξονας Z μπορεί να περιστραφεί) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα κίνησης | Stepping Motor + Timing Belt |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Μοτίβο | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχή Μονοπάτια, 3D Γραμμική Παρεμβολή |
| Ακρίβεια πλήρωσης | Ποσότητα±1%, Αναλογία:±1% |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Έλεγχος | PLC |
| Λειτουργία στεγανότητας | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Βάρος | 40kg |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) |
616*685*645mm
|