|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-VD331 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
Μηχάνημα διανομής με οπτικό έλεγχο 3 αξόνων από ανοξείδωτο χάλυβα, έλεγχος PC
Προδιαγραφές
| Μοντέλο | HS-VD331 |
| Τάση | AC110V/220V,50/60Hz, μάρκα Meanwell |
| Πίεση αέρα | 0.5-0.7Mpa |
| Πηγή φωτός | Πηγή LED |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 400mm*300mm*2 |
| Ταχύτητα XYZ | 1000mm/s |
| Πλατφόρμα Υ | 190*150mm |
| Ακρίβεια επανάληψης | 0.02mm |
| Εύρος ιξώδους κόλλας | max≤5000LPS |
| Κινητήρας | Βηματικός κινητήρας |
| Σύστημα κίνησης | Ιμάντας χρονισμού για βίδα άξονα X/Y, Z |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Ικανότητα φόρτωσης | X/Y:10kg, Z:5kg |
| Γραμμικός οδηγός | CSK (μάρκα Taiwan) |
| Φωτοηλεκτρικός διακόπτης | (Γερμανική μάρκα) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows |
| Μικτό βάρος | 600kg |
![]()
![]()