| Ονομασία μάρκας: | KIC |
| Αριθμός μοντέλου: | X5 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 κομμάτια το μήνα. |
Τύπος σύνδεσης PC K TC KIC Ξεκινήστε θερμικό προφίλ με αλκαλική μπαταρία 9V
Χαρακτηριστικά
1, Μπορεί να αναλύσει υψηλή / χαμηλή θερμοκρασία, θερμοκρασία και χρόνο, υπολογίζει την κλίση, ανόδου / πτώσης υπολογισμού
και διαφορετική κορυφή και κορυφή και φτωχή.
2Μπορεί να υπολογιστεί η θερμοκρασία, ο χρόνος διατήρησης, ο ρυθμός ψύξης και οι παραμέτροι θερμικής επεξεργασίας.
3, καμπύλη θερμοκρασίας μπορεί να σχεδιαστεί καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας.
4Η ομοιομορφία θερμοκρασίας μπορεί να εκτυπωθεί απευθείας στην έκθεση δοκιμής ή σε ηλεκτρονικό αρχείο εκδοτικών εκθέσεων δοκιμής.
5, λειτουργία καμπύλης προσομοίωσης, βελτιστοποίηση διαδικασίας, ημερομηνία και ώρα δοκιμής.
6, ονομασία εταιρείας εξόδου, ονομασία προϊόντος και επεξεργασία πληροφοριών σημειώσεων.
Προδιαγραφές
| Σχέδιο | Περιγραφή |
| Εμπορεύματα | δοκιμαστής καμπύλης θερμοκρασίας |
| Πεδίο θερμοκρασίας | - 150 έως 1050 βαθμούς. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~105°C |
| Ακριβότητα | +/-2`F(1.2`C) |
| Η μπαταρία | 9V αλκαλική μπαταρία |
| Αριθμός καναλιών | 6 κανάλια (9 κανάλια για την ΚΓΚ2000) |
| Διαστήματα δειγματοληψίας | 0.05s~86400s ((Μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις δοκιμής) |
| Τύποι θερμοσύνδεσης | Κ |
| Απόφαση | Μεταβλητή 0,3 έως 0,1 °C |
| Συνδυασμός υπολογιστών | ΕΠ |
| Απομονωμένο κουτί Βάρος (kg) | 0.52 κιλά |
| Μέγεθος απομονωμένου κουτιού (mm):L*W*H | 323.9 x 86.4 x 26.4 |
Συσκευή μέσα
1: πλαίσιο
2Εγχειρίδιο
3: θωρακιστικό κουτί
4: Συγγραφέας δεδομένων
5: Γάντια υψηλής θερμοκρασίας
6: καλώδιο δεδομένων
7Το Insight Software.
8Θερμοσύνδεσμο
9: Η έκθεση βαθμονόμησης εργοστασίου