|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-810 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Συστατικό | Συμπεριλαμβανομένος |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου οθόνης αφής | Ναί |
| Σύστημα συναγερμού | Ναί |
| Ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 | Ναί |
| Προγραμματιζόμενες λύσεις καθαρισμού κύκλου | Ναί |
| Σύστημα ανακύκλωσης διαλυτών καθαρισμού | Ναί |
| Τρεις μπάρες καθαρισμού (πάνω, μέση, κάτω) | Ναί |
| Παρατήρηση καθαρισμού παραθύρου | Ναί |
| Δομή PCB από ανοξείδωτο χάλυβα | Ναί |
| Σύστημα κύκλου ζεστού νερού χημικού καθαρισμού | Ναί |
| Σύνδεσμος εξαγωγής αέρα | Ναί |
| Μπάρα ψεκασμού καθαρισμού γρήγορης σύνδεσης | Ναί |
| Αυτόματο σύστημα πλήρωσης με διαλύτη χαμηλού υγρού | Ναί |
| Καλάθι καθαρισμού: 610×560×100mm, διπλής στρώσης | Ναί |
| Τροφοδοτικό 3 PH, 380 VAC, 5 καλώδια | Ναί |
| Επιλογή | Διαθεσιμότητα |
|---|---|
| Συσκευή παραγωγής νερού 0,3 T/H DI (αντίσταση άνω των 15 μέτρων) | Ναί |
| Εξατομικευμένα φωτιστικά | Ναί |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανής | Μ1500 × Π1300 × Υ1830 (mm) |
| Μέγεθος εσωτερικού θαλάμου | Υ690 × Π620 × Υ715 (χιλ.) |
| Μέγεθος καλαθιού καθαρισμού | 610 × 560 × 100 (mm), διπλό στρώμα |
| Ισχύς μηχανής | Περίπου 26 kW |
| Λειτουργία ελέγχου | Οθόνη αφής + PLC |
| Υλικό αμαξώματος μηχανής | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διχτυωτό υλικό | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τροφοδοτικό | AC380V 50HZ 65A |
| Παροχή αέρα | 0,45Mpa~0,7Mpa |
| Βάρος | Περίπου 600 κιλά |
| Απαίτηση DI σε νερό | >15MΩ |
| Είσοδος νερού DI | 0,5 m³/h |
| Θόρυβος | < 70 dB |
| Πίεση ψεκασμού | 30-40psi |
| Πάχος PCBA | 0-100mm |
| Βάρος PCBA | Λιγότερο από 10 κιλά |
| Θερμοκρασία χημικού καθαρισμού | 25-75℃ |
| Θερμοκρασία στεγνώματος | Μέγιστη θερμοκρασία 99℃ |
| Εγκατάσταση σωλήνα ψεκασμού | Γρήγορος σύνδεσμος, εύκολη αντικατάσταση |
| Εγκατάσταση σωλήνων νερού | Γρήγορος σύνδεσμος, εύκολη συντήρηση |
| Φίλτρο χημικού διαλύτη | 0,45μm (φίλτρα πάστας συγκόλλησης, κολοφωνίου και ρύπων) |
| Φίλτρο νερού DI | 0,45μm (φίλτρα πάστας συγκόλλησης, κολοφωνίου και ρύπων) |