| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-CVN350 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ο μεταφορέας απόρριψης PCB NG είναι ένας υψηλής απόδοσης, αυτόματος εξοπλισμός μεταφοράς ειδικά σχεδιασμένος για την βιομηχανία ηλεκτρονικής παραγωγής, που χρησιμοποιείται κυρίως για τη διαλογή,διαχωρισμός και μεταφορά ελαττωματικών πλακών κυκλωμάτων (PCB) στη γραμμή παραγωγήςΩς βασικός υποστηρικτικός εξοπλισμός στις γραμμές παραγωγής SMT, ο μεταφορέας απόρριψης PCB μπορεί να εντοπίσει και να απορρίψει αυτόματα το NG PCB (παραπατημένο PCB, κακό PCB, απόβλητο PCB) μετά από επιθεώρηση AOI,αποφεύγοντας αποτελεσματικά τη μείξη ελαττωματικών προϊόντων και ειδικών προϊόντων, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα της παραγωγής και το ποσοστό εξειδίκευσης του προϊόντος.η NG PCB Reject Conveyor είναι κατάλληλη για διάφορα σενάρια ηλεκτρονικής κατασκευής, ανταποκρίνονται στις αυστηρές απαιτήσεις παραγωγής των αυτοματοποιημένων γραμμών συναρμολόγησης.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Ειδικότερα, το HS-CVN350 | Ειδικότερα, το HS-CVN460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Βάρος | 70 κιλά | 90 κιλά |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ~R, ή Λ~L (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0.5~20 m/min ή να προσδιοριστεί |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασική |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100VA μέγιστο |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Επικοινωνία | SMEMA |
Ο μεταφορέας απόρριψης PCB NG χρησιμοποιείται ευρέως στη βιομηχανία ηλεκτρονικής κατασκευής και εφαρμόζεται κυρίως στα ακόλουθα σενάρια:
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής εξοπλισμού μεταφοράς PCB, εστιάζουμε στην έρευνα και ανάπτυξη και την παραγωγή του NG PCB Reject Conveyor, ακολουθώντας την έννοια της υψηλής ποιότητας,υψηλή απόδοση και υψηλή αξιοπιστίαΟ μεταφορέας απόρριψης PCB μας έχει τα ακόλουθα πλεονεκτήματα που τον κάνουν να ξεχωρίζει στην αγορά:
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν με αυτοπεποίθηση το NG PCB Reject Conveyor μας.
Εάν ψάχνετε για ένα υψηλής ποιότητας, αποτελεσματικό και αξιόπιστο NG PCB Conveyor, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.Θα σας παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις και προϊόντα υψηλής ποιότητας για να σας βοηθήσουμε να βελτιώσετε την παραγωγική αποτελεσματικότητα και να μειώσετε το κόστος. Επιλέξτε μας PCB απορρίψει μεταφορέα, επιλέξτε έναν συνεργάτη παραγωγής χωρίς ανησυχίες!