| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-GH350 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ευφυής πολλαπλών λειτουργιών υψηλής απόδοσης Αυτόματο μηχάνημα προσωρινής αποθήκευσης PCB κάθετης μπροστινής λειτουργίας για τυπικό εξοπλισμό γραμμής παραγωγής ηλεκτρονικής συναρμολόγησης SMEMA SMT
Βελτιστοποιήστε τον χώρο στο δάπεδο και τη ροή παραγωγής με την προηγμένη λύση κατακόρυφου buffer!
Ο περιορισμένος εργοστασιακός χώρος επιβραδύνει τη γραμμή SMT σας; Χρειάζεστε μια ευέλικτη λύση για τη διαχείριση των σημείων συμφόρησης στην παραγωγή μεταξύ του εκτυπωτή, του μονταρίσματος και του φούρνου επαναροής; ΜαςΚατακόρυφη προσωρινή μνήμη PCB πολλαπλών λειτουργιώνέχει σχεδιαστεί για να μεγιστοποιεί την απόδοση, ελαχιστοποιώντας ταυτόχρονα το εργοστασιακό σας αποτύπωμα.
ΟΚατακόρυφη προσωρινή μνήμη PCB πολλαπλών λειτουργιώνείναι ένας έξυπνος εξοπλισμός γραμμής παραγωγής SMT που αναπτύχθηκε ειδικά για αποθήκευση, αποθήκευση και μεταφορά PCB. Ο κατακόρυφος σχεδιασμός του μεγιστοποιεί την αξιοποίηση του χώρου, ενώ η μπροστινή διάταξη λειτουργίας εξασφαλίζει εύκολη λειτουργία, συντήρηση και ρύθμιση παραμέτρων. Εξοπλισμένο με προηγμένο έλεγχο PLC και λειτουργία οθόνης αφής, αυτόΚάθετη προσωρινή μνήμη PCBυποστηρίζει πολλαπλούς τρόπους εργασίας, προσαρμόζεται σε διάφορα μεγέθη PCB και συνδέεται απρόσκοπτα με άλλο εξοπλισμό γραμμής παραγωγής SMT, πραγματοποιώντας πλήρως αυτοματοποιημένη και αδιάλειπτη παραγωγή.
Είτε ασχολείστε με ηλεκτρονικά είδη ευρείας κατανάλωσης, ηλεκτρονικά αυτοκινήτων, κατασκευή πλακών LED ή παραγωγή οικιακών συσκευών,Κατακόρυφη προσωρινή μνήμη PCB πολλαπλών λειτουργιώνμπορεί να καλύψει τις διαφορετικές παραγωγικές σας ανάγκες, βοηθώντας σας να μειώσετε το κόστος, να βελτιώσετε την αποδοτικότητα της παραγωγής και να βελτιώσετε την ποιότητα των προϊόντων.
| Ύψος μεταφοράς | 910±20 χλστ |
|---|---|
| Κατεύθυνση συγκοινωνίας | L~R, ή R~L |
| Χρόνος κύκλου ταμπλό | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Μέγιστη χωρητικότητα PCB | 20 τεμ ή διευκρινίστε |
| Μέγιστο φορτίο | 2kg/PCB |
| Στερεά πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Πλευρά λειτουργίας | Μπροστινή πλευρά |
| Βήμα ευρετηρίασης | Βήμα 20 mm ή προσδιορίστε |
| Τροφοδοτικό | AC100-230V, 1ph, 300VA μέγ |
| Πίεση αέρα | 4-6 Μπαρ |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10 λίτρα/λεπτό |
| Σύνθημα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-GH350 | HS-GH460 |
|---|---|---|
| Αποτελεσματικό μέγεθος PCB | 50*50~450*350 χλστ | 50*50~530*460 χλστ |
| Διάσταση μηχανής | 500*910*1600 χλστ | 600*1020*1600 χλστ |
| Βάρος | 150 κιλά | 200 κιλά |
![]()
ΜαςΚατακόρυφη προσωρινή μνήμη PCB πολλαπλών λειτουργιώνχρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα σενάρια ηλεκτρονικής κατασκευής SMT, ιδιαίτερα κατάλληλο για:
Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για μαςΚατακόρυφη προσωρινή μνήμη PCB πολλαπλών λειτουργιών, συμπεριλαμβανομένων των προσαρμοσμένων διαμορφώσεων, των τιμών μαζικής παραγγελίας ή των τεχνικών παραμέτρων, επικοινωνήστε αμέσως με την ομάδα πωλήσεών μας. Διαθέτουμε επαγγελματίες τεχνικούς μηχανικούς και προσωπικό εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να σας παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις εξοπλισμού χειρισμού SMT, βοηθώντας σας να βελτιστοποιήσετε τη γραμμή παραγωγής σας και να επιτύχετε υψηλότερη απόδοση.
Κάντε αναβάθμιση σε κάθετο αυτοματισμό σήμερα και παρακολουθήστε την απόδοση της παραγωγής σας στα ύψη!
![]()
![]()
![]()