|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-DC250/HS-DC330 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 PC/μήνα |
| Άρθρο | HS-DC250 | Επικαιροποιημένο |
|---|---|---|
| Αποτελεσματικό μέγεθος PCB | 50×50~330×250 mm | 50×50~455×330mm |
| Μέγεθος μηχανής | 650 × 800 × 1300 mm | 800 × 950 × 1300 mm |
| Βάρος | 100 κιλά | 130 κιλά |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±30mm (υψόμετρος γραμμής SMT βιομηχανικού προτύπου) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά προς τα δεξιά (L->R) ή δεξιά προς τα αριστερά (R->L) αμφίδρομη |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 8 δεύτερα ανά PCB |
| Ετικέτα κυλίνδρου Qty | 1 τροχό |
| Χάρτης αυτοκόλλησης Qty | 2 τροχούς |
| Ιονιστής Qty | 2 τεμάχια (στατικές μονάδες εξάλειψης) |
| Κύκλωμα Qty | 1 εκατ. |
| Τρόπος σταθερή πλευρά | Προσωπική πλευρά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V, 50/60Hz |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Περιορισμός πάχους PCB | 0.4~5mm |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | SMEMA (σύνδεση με τυποποιημένο εξοπλισμό SMT) |