| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένο σύστημα |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
1.5M Δελτίο LED Φορέας κενούείναι μια υψηλής απόδοσης, πλήρως αυτόματη μηχανή επεξεργασίας PCB που έχει σχεδιαστεί για γραμμές παραγωγής SMT, ειδικά βελτιστοποιημένη για PCB LED μεγάλου μορφότυπου έως 1500 mm μήκους.Σύστημα ελέγχου PLC της Panasonic, αυτό το φορτιστή κενού προσφέρει δύο τρόπους λειτουργίας: προαιρετικό χειροκίνητο έλεγχο κουμπιού ή έξυπνη διεπαφή οθόνης αφής, εξασφαλίζοντας ευέλικτη και ασφαλή λειτουργία για την κατασκευή οθονών LED και φωτισμού.
Αυξήστε την αποτελεσματικότητα της συναρμολόγησης των PCB με το Βιομηχανικό μας 1.5M LED Board Vacuum Loader.Χειρισμός χωρίς γρατζουνιές των υπόστρωτων αλουμινίου και FR4Ιδανικό για κατασκευαστές φωτισμού LED που αναζητούν υψηλή σταθερότητα και εξοικονόμηση εργασίας αυτοματισμού.
| Δυνατότητα αποθήκευσης PCB | Υψόμετρο αποθήκευσης 200 mm, μέγιστο βάρος κάτω από 50 kg. |
|---|---|
| Χρόνος φόρτωσης επιφάνειας | Περίπου 10 δευτερόλεπτα. |
| Μέθοδος φόρτωσης επιφάνειας | Απορρόφηση υπό κενό (νυσίδες) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 220V, μονοφάση |
| Ηλεκτρικός φορτιστής | Μέγιστο 300VA |
| Πίεση αέρα | 5-6 bar |
| Δρομή αέρα | Μέγιστο 30L/min |
| Σφουγγάρι αναρρόφησης qty | 8 τεμάχια |
| Μετακινούμενα ακροφύσια αναρρόφησης | Ευέλικτη τοποθέτηση |
| Πηγή κενού | Γεννήτρια κενού |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm (ή προσαρμοσμένο) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ-Ρ ή Ρ-Λ |
| Τρόπος ελέγχου | Κουμπί ή οθόνη αφής (προαιρετικό) |
| Διάσταση LED PCB (L × W) | (80x80) ↓ 1500x300) χιλιοστά |
| Διάσταση μηχανής (L×W×H) | 1700x950x1250 mm |
| Βάρος | Περίπου 150 κιλά |
Στην ανταγωνιστική βιομηχανία παραγωγής LED, η αποτελεσματικότητα και η ασφάλεια των προϊόντων είναι πρωταρχικής σημασίας.1.5Μ φορτιστή με κενόείναι σχεδιασμένο για να λύσει τις κοινές προκλήσεις τροφοδοσίας, παρέχοντας μια αξιόπιστη λύση για τη μεταφορά πλακών κυκλωμάτων από τα περιοδικά σε συστήματα μεταφοράς.
Αυτό...Αυτοματοποιημένο φορτιστή PCBχρησιμοποιείται ευρέως σε:
Είτε λειτουργείτε σε εργοστάσιο στο Βιετνάμ, την Ταϊλάνδη, τη Γερμανία ή τις ΗΠΑ, το μηχάνημά μας υποστηρίζει παγκόσμια πρότυπα τάσης και προσφέρει υποστήριξη διεπαφής στην αγγλική γλώσσα για εύκολη λειτουργία.
Μην αφήνετε την χειροκίνητη τροφοδοσία να επιβραδύνει την παραγωγή σας.δωρεάν προσφοράστο 1.5M LED Board Vacuum Loader.
![]()
![]()
![]()