| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ο Μεταφορέας Σύνδεσμος SMT με Φάρο είναι μια εξελιγμένη λύση αποθήκευσης και μεταφοράς, σχεδιασμένη για να βελτιστοποιεί τη ροή των Πλακετών Τυπωμένου Κυκλώματος (PCB) μεταξύ κρίσιμων σταδίων της διαδικασίας συναρμολόγησης ηλεκτρονικών. Σχεδιασμένη για να γεφυρώνει το χάσμα μεταξύ μηχανών τοποθέτησης υψηλής ταχύτητας και φούρνων αναρροής, αυτή η μονάδα διαθέτει ενσωματωμένο πολύχρωμο φάρο που παρέχει άμεση οπτική ανατροφοδότηση για την κατάσταση της γραμμής, μειώνοντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και την παρέμβαση του χειριστή. Πλήρως συμβατός με τα πρότυπα SMEMA, διασφαλίζει απρόσκοπτη επικοινωνία και συγχρονισμό με τον εξοπλισμό ανάντη και κατάντη.
| Λειτουργία | Χρησιμοποιείται για τη σύνδεση των μηχανών ανάντη και κατάντη μεταξύ της γραμμής παραγωγής SMT |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 910±30mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Λειτουργία | Μπροστινή λειτουργία |
| Πλευρά σταθερής τροχιάς | Μπροστινή πλευρά, ή κατά παραγγελία |
| Πλάτος PCB | 50*50~530*460mm |
| Επιλογές μήκους μεταφορέα | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m ή κατά παραγγελία |
| Μέθοδος ρύθμισης ταχύτητας | Κουμπί |
| Ρύθμιση πλάτους | Χειροκίνητη μανιβέλα (προαιρετική αυτόματη ρύθμιση) |
| Τροφοδοτικό | AC110/220V, 50/60Hz, ±10% |
| Επιλογές | Φως, Ανεμιστήρας, Λειτουργία επιθεώρησης, Κάλυμμα, Αυτόματη ρύθμιση πλάτους, διπλή ράγα, κ.λπ. |
| Σήμα | SMEMA |
Ο Μεταφορέας Σύνδεσμος με Φάρο μας χρησιμοποιείται ευρέως στα ακόλουθα σενάρια:
Παρέχουμε αξιόπιστες λύσεις συνδεσιμότητας που διατηρούν τη γραμμή SMT σας να λειτουργεί ομαλά. Ο Μεταφορέας Σύνδεσμος με Φάρο συνδυάζει στιβαρή μηχανική κατασκευή με έξυπνη λογική ελέγχου για να διασφαλίσει ότι η παραγωγή σας δεν σταματά ποτέ. Είτε αναβαθμίζετε μια υπάρχουσα γραμμή είτε στήνετε μια νέα εγκατάσταση, αυτή η μονάδα προσφέρει την αξιοπιστία και την ορατότητα που απαιτούν οι σύγχρονοι κατασκευαστές ηλεκτρονικών. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να βελτιστοποιήσετε τη διαδικασία χειρισμού PCB με τα συστήματα μεταφορέων υψηλής απόδοσης.
![]()
![]()
![]()