| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Βιομηχανικός μεταφορέας επίπεδης ζώνης από ανοξείδωτο χάλυβα ESD για χειρισμό PCB SMEMA Σύστημα ενδογραμμικής μεταφοράς με μεταβλητή ρύθμιση ταχύτητας και αντιστατική ζώνη για συναρμολόγηση SMT
Επισκόπηση του προϊόντος
Ο μεταφορέας σύνδεσης SMT είναι μια απαραίτητη περιφερειακή συσκευή που έχει σχεδιαστεί για να γεφυρώσει το κενό μεταξύ διακριτών μηχανών σε μια γραμμή παραγωγής τεχνολογίας επιφανειακής τοποθέτησης (SMT).η ενότητα σύνδεσης PCB εξασφαλίζει συνεχή, η ομαλή ροή των πλακών κυκλωμάτων μεταξύ εκτυπωτών, μηχανών επιλογής και τοποθέτησης, φούρνων επαναρρόφησης και συστημάτων επιθεώρησης AOI.χρησιμεύει ως κρίσιμο λύμα αποθήκευσης και μεταφοράς, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο στάσης και την πρόληψη των συμφόρησης PCB.Αυτή η σύνδεση μεταφοράς παρέχει την αξιοπιστία και την ακρίβεια που απαιτούνται για τη σύγχρονη αυτοματοποιημένη παραγωγή.
Χαρακτηριστικά
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Λειτουργία | Χρησιμοποιείται για τη σύνδεση των μηχανών άνω και κάτω από την γραμμή παραγωγής SMT |
|---|---|
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά ή προσαρμοσμένη |
| πλάτος PCB | 50*50~530*460mm |
| Επιλογές μήκους μεταφορέα | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m ή προσαρμογή |
| Μέθοδος ρύθμισης ταχύτητας | Κουμπί |
| Ρυθμίσεις πλάτους | Χειροκίνητη κλικ (προαιρετική αυτόματη ρύθμιση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυνατότητα εκπομπής άνθρακα |
| Επιλογές | Φως, ανεμιστήρας, λειτουργία επιθεώρησης, κάλυψη, αυτόματη ρύθμιση πλάτους, διπλή σιδηροδρομική γραμμή κλπ. |
| Σήμα | SMEMA |
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Ειδικότερα: | Ειδικότερα: | Ειδικότερα, το HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| πλάτος PCB | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Μέγεθος μηχανής | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Βάρος | 60 κιλά | 80 κιλά | 100 κιλά |
Εφαρμογές
Γιατί να επιλέξετε αυτό το μεταφορέα σύνδεσης SMT
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()