|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-ZS350 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ο μεταφορέας περιστροφής PCB είναι ένα απαραίτητο συστατικό των σύγχρονων γραμμών παραγωγής SMT, σχεδιασμένο για τη βελτιστοποίηση του χώρου εργοστασίου και τη διασφάλιση μιας ομαλής, συνεχούς ροής των πλακών κυκλωμάτων.Αυτό το αυτόματο σύστημα μεταφοράς αλλάζει αποτελεσματικά την κατεύθυνση των PCB κατά 90 ή 180 μοίρεςΧρησιμοποιείται για τη διαμόρφωση των διαφόρων σταδίων της γραμμής συναρμολόγησης, είναι κατασκευασμένο με κλειστό σχεδιασμό για ασφάλεια και σταθερότητα, είναι πλήρως συμβατό με τα πρότυπα SMEMA,καθιστώντας την ιδανική λύση για επεξεργασία PCB υψηλής ακρίβειας στην κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών.
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα χρησιμοποιείται για να ανακατευθύνει την κατεύθυνση ροής των PCB στη γραμμή παραγωγής ((90°, 180°, ή 270°) |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 5 δευτερόλεπτα. |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασική |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Βάρος | 150 κιλά | 180 κιλά |
Ειδικευόμαστε στην παροχή υψηλής ποιότητας λύσεων SMT για την παγκόσμια αγορά.διασφάλιση της λειτουργίας της γραμμής παραγωγής σας με τη μέγιστη αποτελεσματικότητα με ελάχιστο χρόνο στάσηςΕπικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να βελτιστοποιήσετε τη διάταξη του εργοστασίου σας!
Ξεκινήστε σήμερα:
Ζητήστε μια εξατομικευμένη προσφορά και βελτιστοποιήστε τη γραμμή SMT σας για μέγιστη απόδοση!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()