| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-IT350 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ομαλός Ακριβής Περιστροφικός Αντιστροφέας PCB Σταθερό Μηχάνημα Περιστροφής PCB SMT Συμβατό με SMEMA Τυπική Διεπαφή
Βελτιστοποιήστε τη ροή παραγωγής σας με τον Αντιστροφέα PCB Συμβατό με SMEMA. Σχεδιασμένο για γραμμές συναρμολόγησης SMT υψηλής ταχύτητας και εγκαταστάσεις παραγωγής PCB, αυτό το μηχάνημα παρέχει μια απρόσκοπτη λύση για την αλλαγή του προσανατολισμού των PCB κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
Είτε χρειάζεται να αναστρέψετε μια πλακέτα για διπλής όψης επεξεργασία είτε να την αντιστρέψετε για συγκεκριμένες απαιτήσεις συναρμολόγησης, ο Αντιστροφέας PCB μας εξασφαλίζει ομαλή, ακριβή και χωρίς ζημιές χειρισμό. Σχεδιασμένο για να πληροί διεθνή πρότυπα, είναι η ιδανική επιλογή για κατασκευαστές ηλεκτρονικών στην Ευρώπη, τις ΗΠΑ και τη Νοτιοανατολική Ασία που επιθυμούν να αυτοματοποιήσουν τη διαχείριση των υλικών τους.
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα χρησιμοποιείται για την αντιστροφή PCB (180 μοίρες) για διπλής όψης επεξεργασία |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 910±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 5 δευτερόλεπτα |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Τροφοδοτικό | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασικό |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.6mm |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-IT350 | HS-IT500 |
|---|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~450*500mm |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 570*945*1270mm | 570*1095*1270mm |
| Βάρος | 130kg | 150kg |
![]()
Ο Αντιστροφέας PCB μας χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα σενάρια ηλεκτρονικής κατασκευής που απαιτούν διπλής όψης επεξεργασία PCB, προσαρμοζόμενος τέλεια στις ανάγκες παραγωγής των ευρωπαϊκών, αμερικανικών και νοτιοανατολικών ασιατικών αγορών:
![]()
![]()
![]()