| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τα οχήματα που υπόκε |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 PC/μήνα |
| Λειτουργία | Περιγραφή |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 910±30mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Λειτουργία | Μπροστινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά, ή κατά παραγγελία |
| Πλάτος PCB | 50*50~530*460mm |
| Επιλογές μήκους μεταφορέα | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m ή κατά παραγγελία |
| Μέθοδος ρύθμισης ταχύτητας | Κουμπί |
| Ρύθμιση πλάτους | Μανιβέλα (προαιρετική αυτόματη ρύθμιση) |
| Τροφοδοσία | AC110/220V, 50/60Hz, ±10% |
| Επιλογές | Φως, Ανεμιστήρας, Λειτουργία επιθεώρησης, Κάλυμμα, Αυτόματη ρύθμιση πλάτους, διπλή ράγα, κ.λπ. |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-C600 | HS-C1000 | HS-C1500 |
|---|---|---|---|
| Πλάτος PCB | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*390mm |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 730*600*940mm | 1130*600*940mm | 1630*600*940mm |
| Βάρος | 60kg | 80kg | 100kg |