|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-NK250 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Μεγιστοποιήστε την παραγωγική σας αποτελεσματικότητα με το υψηλής απόδοσης NG / OK PCB Unloader, ειδικά σχεδιασμένο για σύγχρονες γραμμές συναρμολόγησης SMT.Αυτό το αυτοματοποιημένο σύστημα διαχωρισμού πλακών είναι σχεδιασμένο για τη διαλογή και την εκφόρτωση πλακών κυκλωμάτων με βάση τα αποτελέσματα επιθεώρησης (Καλά/Όχι Καλά) από μηχανές AOI ή SPI.Με ακριβή έλεγχο PLC και συμμόρφωση με το πρότυπο SMEMA, αυτός ο εκφόρτωσης διπλού περιοδικού εξασφαλίζει απρόσκοπτο χειρισμό υλικού, αποτρέπει τις αναμιγνύσεις μεταξύ των ειδικών και των ελαττωματικών πλακών,και μειώνει σημαντικά τη χειρωνακτική εργασία.
| Λειτουργία | Συγκεντρώνεται χωριστά η πίνακα NG/OK λαμβάνοντας το σήμα. |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Ώρα συλλογής από το συμβούλιο | Κάθε περίπου 6 δευτερόλεπτα |
| Αλλαγή του περιοδικού με την πάροδο του χρόνου | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Από την πλευρά της λειτουργίας | Προσωπική πλευρά |
| Μεταγωγική ταινία | ΕΣΔ |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm |
| Επιλογή ύψους | 1-4 ((10 mm κλίση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Δύναμη | 00,05kW |
| Πίεση αέρα | 4-6Bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 15L/min |
| Αριθμός περιοδικών | Επάνω: 1 περιοδικό, κάτω: 2 περιοδικά |
| Σήμα | SMEMA |
| Επιλογές | 1, λειτουργία ελέγχου με οθόνη αφής. 2, αυτόματη ρύθμιση πλάτους. 3Η ποσότητα των μαγαζιών είναι ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη. |
| Σχήμα | HS-NK250 | HS-NK330 | Υγεία-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm | Min 0,6 mm |
| Μέγεθος του περιοδικού | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Βάρος | 220 κιλά | 280 κιλά | 340 κιλά | 380 κιλά |
Η γραμμή SMT PCB NG OK Unloader μας χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορες γραμμές παραγωγής SMT, ειδικά κατάλληλη για εργοστάσια που χρειάζονται υψηλής απόδοσης και υψηλής ακρίβειας διαλογή PCB,Συμπεριλαμβανομένων, αλλά όχι περιορισμένων,:
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για μια ανταγωνιστική προσφορά και λεπτομερές φύλλο προδιαγραφών.Ταχεία ναυτιλία στην Ευρώπη, την Αμερική και τη Νοτιοανατολική Ασία!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()