| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-DC250 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Ο Καθαριστής Επιφάνειας PCB μας είναι μια επαγγελματική συσκευή καθαρισμού σε γραμμή, σχεδιασμένη για ηλεκτρονικές κατασκευές, γραμμές συναρμολόγησης SMT και εγκαταστάσεις κατασκευής PCB. Κατασκευασμένο για να πληροί τα πρότυπα SMEMA, αυτό το μηχάνημα παρέχει μη επαφόμενη, υψηλής ακρίβειας αφαίρεση σκόνης και υπολειμμάτων από τις επιφάνειες των PCB, διασφαλίζοντας εκτύπωση πάστας συγκόλλησης και τοποθέτηση εξαρτημάτων χωρίς ελαττώματα. Ιδανικό για κατασκευαστές στην Ευρώπη, τις ΗΠΑ, τη Νοτιοανατολική Ασία και όχι μόνο, συνδυάζει προηγμένη τεχνολογία καθαρισμού με κύλινδρο με εξάλειψη στατικού ηλεκτρισμού για να βελτιώσει την απόδοση παραγωγής και να μειώσει το κόστος επανεπεξεργασίας.
| Λειτουργία | Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την αφαίρεση σκόνης, υαλοϊνών, στατικού ηλεκτρισμού κ.λπ. από την επάνω επιφάνεια του PCB πριν από την εκτύπωση οθόνης. |
|---|---|
| Ύψος μεταφοράς | 900±30mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 8 δευτερόλεπτα |
| Ποσότητα κυλίνδρου αυτοκόλλητου | 1 ρολό |
| Αυτοκόλλητο χαρτί | 2 ρολά |
| Ποσότητα ιονιστή | 2 τεμ. |
| Βούρτσα | 1 τεμ. |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Τροφοδοτικό | AC100-230V, 50/60Hz |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Πάχος PCB | 0.4~5mm |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-DC250 | HS-DC330 |
|---|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~330*250mm | 50*50~455*330mm |
| Διαστάσεις μηχανής | 650*800*1300mm | 800*950*1300mm |
| Βάρος | 100kg | 130kg |
Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για δωρεάν προσφορά, κατάλογο προϊόντων ή επίδειξη στον χώρο σας. Ο Καθαριστής Επιφάνειας PCB μας είναι σε απόθεμα για γρήγορη παράδοση στην Ευρώπη και τη Νοτιοανατολική Ασία. Μειώστε τα ελαττώματα, εξοικονομήστε κόστος και πληροίτε τα παγκόσμια πρότυπα ποιότητας - ξεκινήστε με μια καθαρότερη επιφάνεια PCB!