| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-HC250 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Βελτιστοποιήστε την ροή εργασίας SMT σας με την προηγμένηΣύστημα αποθήκευσης AOI/SPI, ο κρίσιμος κρίκος για την απρόσκοπτη αυτοματοποίηση στη σύγχρονηΚατασκευή PCBΣχεδιασμένο για να γεφυρώσει το χάσμα ταχύτητας μεταξύ του εξοπλισμού επιθεώρησης και του εξοπλισμού συναρμολόγησης, αυτό τοΜηχανή αποθήκευσης SMTΗ διατήρηση της αλληλεγγύης μεταξύ των εργαζομένωνΑΠΕ (Αυτοματοποιημένη οπτική επιθεώρηση)ήSPI (Ελέγχος ζύμωσης)Σταθμός, μαςΣύστημα αποθήκευσης PCBΤο σύστημα αυτό λειτουργεί ως έξυπνος ελεγκτής κυκλοφορίας, αποτρέποντας τα στενόχωρα και εξασφαλίζοντας την ομαλή λειτουργία του δικτύου.Επεξεργασία PCBσε όλη τη διάρκεια τηςΗ γραμμή συναρμολόγησης SMT.
Αυτό...Αυτοματοποιημένο μπουφέρα PCBείναι σχεδιασμένο για ευελιξία και αξιοπιστία, υποστηρίζοντας τόσοFIFO (πρώτος-σε-πρώτο-έξω)καιΛΙΦΟ (Τελευταίος-Πρώτος-Εξόδου)Το σύστημα αυτό λειτουργεί ως βασικός παράγοντας ελέγχου ποιότητας.προσωρινή αποθήκευσημονάδα, επιτρέποντας στους χειριστές να διαχειρίζονταιNG (Δεν είναι καλό)Η κατασκευή του είναι σχεδιασμένη για να καλύπτει τα συστήματα ελέγχου.Πρότυπο SMEMAΕιδικότερα, ηΚατασκευή ηλεκτρονικώνΤο υλικό αυτό είναι ιδανικό γιαΕργοστάσια EMSΕpiιpiλέον, η εpiίpiεση αυτή θα piροσφέρει τη δυνατότηταέξυπνη λύση εργοστασίου.
| Μοντέλο | HS-HC250 | HS-HC250 |
| ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| Μέγεθος της μηχανής | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| Βάρος | 200 κιλά | 230 κιλά |
| Μοντέλο | HS-HC250 | HS-HC250 |
| ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| Μέγεθος της μηχανής | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| Βάρος | 200 κιλά | 230 κιλά |
| ΕΠΙΧΡΗΜΑ | Η μονάδα αυτή χρησιμοποιείται ως απόσβεση μεταξύ της μηχανής SMD και του εξοπλισμού επιθεώρησης. |
| Υψόμετρο μεταφοράς |
910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Συλλογή από το συμβούλιο | Κεφαλοειδή |
| Ταχύτητα μεταφοράς μεταφορέα | Προσαρμόσιμο |
| Σιδηροδρομική σταθερή πλευρά | Προσωρινή ή οπίσθια πλευρά |
| Πλευρά της επιχείρησης | Προσωπική πλευρά |
| Δάχος PCB | Min 0,6 mm |
| Επιλογή ύψους | 1-4 ((10 mm κλίση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Δύναμη | 00,05kW |
| Ικανοποίηση αποθεμάτων PCB | Μέγιστο 25 κομμάτια |
| Εφημερίδα | - Όχι, όχι. |
| Σήμα | SMEMA |
| Επιλογές | Αυτόματη ρύθμιση πλάτους |
Στην παραγωγή SMT, όπου τα εξαρτήματα τοποθετούνται απευθείας στην επιφάνεια των PCB,οι διαδικασίες επιθεώρησης AOI και SPI είναι ουσιώδεις για τη διασφάλιση της ποιότητας των αρθρώσεων συγκόλλησης και τοποθέτησης των εξαρτημάτωνΤο AOI/SPI Buffer μας ενσωματώνεται απρόσκοπτα στις γραμμές SMT, παρέχοντας μια ομαλή μετάβαση των PCB μεταξύ της μηχανής επιλογής και θέσης, της μηχανής SPI και της μηχανής AOI.Βοηθά στην βελτιστοποίηση της ροής παραγωγής, να μειωθούν τα εμπόδια και να βελτιωθεί η συνολική απόδοση της διαδικασίας SMT.
Η βιομηχανία καταναλωτικών ηλεκτρονικών ειδών χαρακτηρίζεται από υψηλή παραγωγή και συνεχή ζήτηση για νέα και καινοτόμα προϊόντα.καθώς μπορεί να χειριστεί τον μεγάλο αριθμό PCB που απαιτούνται για την παραγωγή smartphonesΟι δυνατότητες αποθήκευσης υψηλής χωρητικότητας και ταχείας ανταπόκρισης εξασφαλίζουν ότι η διαδικασία επιθεώρησης συμβαδίζει με τις γρήγορες απαιτήσεις παραγωγής,βοηθώντας τους κατασκευαστές να πληρούν τις αυστηρές προθεσμίες και να προσφέρουν υψηλής ποιότητας προϊόντα στην αγορά.
Τα ηλεκτρονικά προϊόντα αυτοκινήτων υπόκεινται σε αυστηρά πρότυπα ποιότητας και αξιοπιστίας λόγω του κρίσιμου ρόλου τους στην ασφάλεια και τις επιδόσεις των οχημάτων.Το AOI/SPI Buffer μας παρέχει μια αξιόπιστη λύση για την επιθεώρηση των PCB αυτοκινήτωνΗ σταθερή απόδοσή του και τα χαρακτηριστικά ελέγχου ακρίβειας βοηθούν στην πρόληψη ελαττωμάτων που θα μπορούσαν να οδηγήσουν σε δυσλειτουργίες του οχήματος,διασφάλιση της ασφάλειας και της αξιοπιστίας των ηλεκτρονικών συστημάτων αυτοκινήτων.
Στην βιομηχανική κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών, όπου τα προϊόντα χρησιμοποιούνται σε σκληρά περιβάλλοντα και πρέπει να λειτουργούν αξιόπιστα για μεγάλες περιόδους, ο έλεγχος ποιότητας είναι εξαιρετικά σημαντικός.Το AOI/SPI Buffer μας μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την επιθεώρηση PCB για βιομηχανικά συστήματα ελέγχουΤο ισχυρό σχεδιασμό του και οι δυνατότητες υψηλής ακρίβειας εξασφαλίζουν ότι μόνο τα υψηλής ποιότητας PCB χρησιμοποιούνται σε αυτά τα κρίσιμα βιομηχανικά προϊόντα,μείωση του κινδύνου αποτυχιών και διακοπών.
Αν ψάχνετε για ένα αξιόπιστοΚωδικός αποθήκευσηςΓια να εξισορροπήσετε την γραμμή παραγωγής SMT σας και να βελτιώσετε την αποτελεσματικότητα, επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για λεπτομερείς προσφορές και λύσεις προσαρμογής.
![]()
![]()
![]()