| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-LD390 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Μεγιστοποιήστε την αποδοτικότητα παραγωγής LED με τον εξειδικευμένο μας Αυτόματο Φορτωτή Πλακετών LED, σχεδιασμένο ειδικά για τις απαιτήσεις ευαίσθητου χειρισμού των PCB LED και υποστρωμάτων. Σε αντίθεση με τους τυπικούς φορτωτές, αυτός ο Φορτωτής Μαγνητοφωνών LED διαθέτει προηγμένη τεχνολογία απαλού χειρισμού, σχεδιασμένη για την αποφυγή ζημιών σε εκτεθειμένα τσιπ LED και ευαίσθητα εξαρτήματα κατά τη διαδικασία φόρτωσης. Ως κρίσιμο κομμάτι του εξοπλισμού χειρισμού LED, εξασφαλίζει απρόσκοπτη ενσωμάτωση στις γραμμές παραγωγής φωτισμού LED και στις ροές εργασίας κατασκευής οθονών.
Σχεδιασμένος για περιβάλλοντα υψηλής ποικιλίας και υψηλού όγκου, ο Φορτωτή PCB LED μας υποστηρίζει λειτουργία διπλής λωρίδας και γρήγορη εναλλαγή μαγνητοφωνών, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας. Είτε κατασκευάζετε φωτισμό LED υψηλής ισχύος στην Ευρώπη είτε οθόνες LED καταναλωτών στη Νοτιοανατολική Ασία, αυτή η μηχανή προσφέρει την ακρίβεια, την ταχύτητα και την ασφάλεια που απαιτούνται για τις σύγχρονες γραμμές συναρμολόγησης SMT.
| Μοντέλο | HS-LD390 |
| Όνομα προϊόντος | Φορτωτής PCB |
| Ύψος μεταφοράς | 920±20mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα |
| Χρόνος αντικατάστασης μαγνητοφώνου | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά~Δεξιά, ή Δεξιά~Αριστερά |
| Λειτουργία | Μπροστινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά (ή καθορίστε) |
| Τροφοδοσία | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.4mm |
| Ποσότητα μαγνητοφώνου | Άνω πλευρά: 1 τεμ., κάτω πλευρά: 2 τεμ. |
| Επιλογή βήματος | 1-4 (βήμα 10mm) |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0.5-20M/min ή προσαρμοσμένη |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Μέγεθος μαγνητοφώνου | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Βάρος | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |
Στην παραγωγή SMT, η ακριβής και αποτελεσματική φόρτωση των πλακετών LED είναι κρίσιμη για την επιτυχία ολόκληρης της διαδικασίας. Ο Φορτωτής Πλακετών LED μας μπορεί να ενσωματωθεί απρόσκοπτα στις γραμμές SMT, παρέχοντας γρήγορη και ακριβή φόρτωση των πλακετών LED στη μηχανή SMT. Αυτό διασφαλίζει ότι τα εξαρτήματα επιφανειακής τοποθέτησης μπορούν να τοποθετηθούν με ακρίβεια στις πλακέτες, με αποτέλεσμα τελικά προϊόντα υψηλής ποιότητας. Η λειτουργία υψηλής ταχύτητας του φορτωτή μας βοηθά επίσης να συμβαδίζει με τις απαιτήσεις παραγωγής υψηλού όγκου της SMT, βελτιώνοντας τη συνολική αποδοτικότητα παραγωγής.
Για τη συναρμολόγηση PCB, ο Φορτωτής Πλακετών LED μας διαδραματίζει ζωτικό ρόλο στη διασφάλιση της ομαλής ροής της διαδικασίας παραγωγής. Μπορεί να φορτώσει πλακέτες LED στον εξοπλισμό συναρμολόγησης PCB με υψηλή ακρίβεια, μειώνοντας τον κίνδυνο ευθυγράμμισης και ελαττωματικών προϊόντων. Η σταθερή απόδοση του φορτωτή μας διασφαλίζει ότι η διαδικασία συναρμολόγησης μπορεί να εκτελείται συνεχώς χωρίς διακοπές, βελτιώνοντας την απόδοση παραγωγής και μειώνοντας το κόστος. Είτε πρόκειται για απλή συναρμολόγηση PCB είτε για σύνθετη συναρμολόγηση πολυστρωματικής πλακέτας, ο φορτωτής μας μπορεί να παρέχει αξιόπιστη υποστήριξη.
Στη βιομηχανία κατασκευής οθονών, η ποιότητα και η συνέπεια της φόρτωσης των πλακετών LED είναι απαραίτητες για την παραγωγή οθονών υψηλής ποιότητας. Ο Φορτωτής Πλακετών LED μας μπορεί να τοποθετήσει με ακρίβεια πάνελ LED κατά τη διαδικασία κατασκευής, διασφαλίζοντας ότι τα pixel είναι σωστά ευθυγραμμισμένα και η οθόνη έχει εξαιρετική ποιότητα εικόνας. Η λειτουργία υψηλής ταχύτητας του φορτωτή μας βοηθά επίσης στην αύξηση της παραγωγικής ικανότητας των εγκαταστάσεων κατασκευής οθονών, καλύπτοντας την αυξανόμενη ζήτηση για οθόνες υψηλής ανάλυσης στην αγορά.
Για την παραγωγή φωτισμού, ο Φορτωτής Πλακετών LED μας μπορεί να φορτώσει πλακέτες LED στον εξοπλισμό παραγωγής για περαιτέρω επεξεργασία, όπως συγκόλληση και ενθυλάκωση. Η ακριβής φόρτωση διασφαλίζει ότι τα εξαρτήματα LED τοποθετούνται σωστά στις πλακέτες, με αποτέλεσμα αξιόπιστα προϊόντα φωτισμού υψηλής απόδοσης. Ο ενεργειακά αποδοτικός σχεδιασμός του φορτωτή μας βοηθά επίσης τους κατασκευαστές φωτισμού να μειώσουν το κόστος παραγωγής τους και να βελτιώσουν την ανταγωνιστικότητά τους στην αγορά.
Ο Φορτωτής Πλακετών LED μας είναι μια λύση υψηλής απόδοσης, αξιόπιστη και ευέλικτη για τη φόρτωση πλακετών LED σε διάφορα σενάρια παραγωγής. Με τη λειτουργία υψηλής ταχύτητας, την ακριβή φόρτωση, τη σταθερή απόδοση, την ενεργειακή απόδοση και την ευελιξία του, μπορεί να σας βοηθήσει να βελτιώσετε την αποδοτικότητα παραγωγής σας, να μειώσετε το κόστος και να βελτιώσετε την ποιότητα των προϊόντων. Είτε είστε κατασκευαστής στην Ευρώπη, τη Νοτιοανατολική Ασία ή οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου, ο Φορτωτής Πλακετών LED μας είναι η ιδανική επιλογή για να αναβαθμίσετε την παραγωγή σας. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να μάθετε περισσότερα για το προϊόν μας και πώς μπορεί να ωφελήσει την επιχείρησή σας.
Αν ψάχνετε για έναν Φορτωτή PCB LED υψηλής απόδοσης με τροφοδοσία κενού και έλεγχο PLC, καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες, προσφορά και υποστήριξη προσαρμογής.
![]()
![]()
![]()