|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-NK250/HS-NK330/HS-NK390/HS-NK460 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Λειτουργία | Συλλογή πλακετών NG/OK ξεχωριστά λαμβάνοντας σήμα |
|---|---|
| Ύψος Μεταφοράς | 910±30mm |
| Κατεύθυνση Μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α |
| Χρόνος Συλλογής Πλακέτας | Περίπου 6 δευτερόλεπτα ανά PCB |
| Χρόνος Αλλαγής Γεμιστηρίου | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Σταθερή Πλευρά Τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Πλευρά Λειτουργίας | Μπροστινή πλευρά |
| Ιμάντας Μεταφοράς | ESD |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.6mm |
| Επιλογή Βήματος | 1-4 (βήμα 10mm) |
| Τροφοδοτικό | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Ισχύς | 0.05kW |
| Πίεση Αέρα | 4-6Bar |
| Κατανάλωση Αέρα | Μέγιστο 15L/min |
| Αριθμός Γεμιστηρίων | Άνω: 1 γεμιστήριο, Κάτω: 2 γεμιστήρια |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-NK250 | HS-NK330 | HS-NK390 | HS-NK460 |
|---|---|---|---|---|
| Αποτελεσματικό Μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.6mm | Ελάχιστο 0.6mm | Ελάχιστο 0.6mm | Ελάχιστο 0.6mm |
| Μέγεθος Γεμιστηρίου | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Διαστάσεις Μηχανής | 1950*1600*1200mm | 2300*1760*1200mm | 2500*1880*1200mm | 2500*2160*1200mm |
| Βάρος | 220kg | 280kg | 340kg | 380kg |