| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Προσωρινή λειτουργία αυτόματη συσκευή εκφόρτωσης περιοδικών PCB SMT
ΗΑπορρόφηση περιοδικών PCBείναι μια ουσιαστική λύση αυτοματισμού στο τέλος της γραμμής που έχει σχεδιαστεί για σύγχρονες γραμμές συναρμολόγησης SMT και ηλεκτρονικών συσκευών.Αποφορτώνει αυτόματα τα τελικά PCB από το μεταφορέα και τα στοιβάζει με ακρίβεια σε περιοδικά (γνωστά επίσης ως κασέτες ή καροτσάκια)Ιδανικό για περιβάλλοντα παραγωγής μεγάλου συνδυασμού και μεγάλου όγκου σεαυτοκινήτων, καταναλωτικών ηλεκτρονικών προϊόντων και βιομηχανικού ελέγχουτομείς.
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Αλλαγή του περιοδικού με την πάροδο του χρόνου | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά (ή να προσδιοριστεί) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Τύπος του περιοδικού | Επάνω πλευρά: 1 pc, κάτω πλευρά: 2 pc |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0.5-20M/min ή προσαρμοσμένα |
| Επιλογή ύψους | 1-4 ((10 mm κλίση) |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | Ειδικότερα: | Ειδικότερα, το HS-UL330 | Ειδικότερα, το HS-UL390 | Ειδικότερα, το HS-UL460 |
|---|---|---|---|---|
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1900*800*1200 χιλιοστά | 2320*880*1200mm | 2620*940*1200mm | 2620*1080*1200mm |
| Μέγεθος του περιοδικού | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Βάρος | 140 κιλά | 220 κιλά | 280 κιλά | 320 κιλά |
![]()
Μεγιστοποιήστε την απόδοση με τον υψηλής απόδοσης ξεφορτωτή PCB μας. Διαθέτει έναν γρήγορο μηχανισμό ανύψωσης και ώθησης που εξασφαλίζει σταθερή ροή των πλακών στην επόμενη διαδικασία (π.χ. Πυκνωτής ή Εγκαταστάτης),σημαντική αύξηση της χρησιμοποίησης της γραμμής.
Το σύστημα χρησιμοποιεί ομαλούς μηχανισμούς μεταφοράς και ρυθμιζόμενες ταχύτητες ώθησης για την προστασία των εύθραυστων ή λεπτών PCB,κοινή απαίτηση στην προηγμένη συναρμολόγηση ηλεκτρονικών συσκευών.
Εξοπλισμένο με ένα φιλικό προς το χρήστη σύστημα ελέγχου PLC και οθόνη αφής HMI.και AOI) για πλήρως αυτοματοποιημένες ενδογραμμικές λειτουργίες.
Αυτό το μηχάνημα επεξεργασίας PCB υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα μεγεθών PCB.το οποίο το καθιστά ιδανικό για εργοστάσια που ασχολούνται με πολλούς τύπους προϊόντων και γρήγορες αλλαγές.
Είναι κατασκευασμένο με αισθητήρες ασφαλείας για να ανιχνεύει την παρουσία των περιοδικών και τα τσιμπήματα του πίνακα, κατασκευασμένο με υλικά υψηλής ποιότητας για να αντέχει σε βιομηχανική λειτουργία 24/7,διασφάλιση μακράς ζωής και χαμηλών δαπανών συντήρησης.
Συμμόρφωση και ασφάλεια CE: ανταποκρίνεται στις οδηγίες της ΕΕ για τα μηχανήματα με ολοκληρωμένη προστασία ασφαλείας, κλειδαριά πόρτας και συστήματα έκτακτης στάσης.
Μείωση του κόστους εργασίας: Η πλήρως αυτόματη λειτουργία μειώνει την εξάρτηση από τη χειρονομία, αντιμετωπίζοντας υψηλά κόστη εργασίας και απαιτήσεις συνέπειας.
Προσαρμογή στην Ταχεία Εξάπλωση: Με τη μαζική μετατόπιση της παραγωγής PCB στη Νοτιοανατολική Ασία, η εκφόρτωσή μας προσφέρει εύκολη εγκατάσταση και χαμηλή συντήρηση, ιδανική για νέα εργοστάσια με διαφορετικά επίπεδα δεξιοτήτων.
Σθεναρότητα για Τροπικές Συνθήκες: Σχεδιασμένο για να αντέχει σε υψηλή υγρασία και θερμοκρασιακές διακυμάνσεις που είναι κοινές σε περιφερειακά περιβάλλοντα, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε εργοστάσια της Ταϊλάνδης, του Βιετνάμ και της Μαλαισίας.
Γρήγορη απόδοση: Αυξάνει την αξιοποίηση της γραμμής με τη μείωση του χρόνου αναμονής και των περιόδων αλλαγής περιοδικών.
Παγκόσμια Υποστήριξη: Πλήρης τεκμηρίωση και απομακρυσμένη υποστήριξη για να ελαχιστοποιηθούν οι διακοπές.
SMT Τελική εκφόρτωση γραμμής: Σύνδεση μετά από φούρνους επαναρρόφησης ή μηχανές AOI.
Ηλεκτρονικά οχήματα: Υψηλής αξιοπιστίας στοιβάζοντας για ECU, ADAS PCBs.
Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά: Τελεφερίκια, τηλεοράσεις και συσκευές PCB.
Ιατρικός και Βιομηχανικός έλεγχος: Καθαρός και ακριβής χειρισμός PCB υψηλού αριθμού στρωμάτων.
![]()
![]()
![]()
![]()