| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Τμήμα προδιαγραφής | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μέγεθος πλάκας PCB (L*W) | 50 × 50 ~ 320 × 250 mm |
| Εφαρμόσιμο πάχος PCB | Μονάδα: 0,8 ~ 3mm / μήκος πιν: εντός 3mm |
| Υψόμετρος στοιχείου | Πάνω από την επιφάνεια: κάτω από 100 mm / Κάτω από την επιφάνεια: κάτω από 50 mm |
| Σχήμα και συνθήκες PCB | 1Τμήμα χειρισμού PCB: ≥3 mm 2- Βάρος των εξαρτημάτων: κάτω από 3 κιλά 3- Στρογγυλομετρία επιφάνειας: κάτω των 0,5 mm |
| Υλικό δοχείου συγκόλλησης / χωρητικότητα | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα / 10kg |
| Δύναμη κατσαρόλας συγκόλλησης | 3 × 500W / 1,5KW |
| Απαιτήσεις N2 | Καθαρότητα: 99,999% Πίεση / κατανάλωση: 0,5MPa / 20-30 L/min / 1,2-1,5 m3/H |
| Σφουγγάρι ροής | Σφουγγάρι υγρού ακριβείας |
| Δυνατότητα ροής | 2L (Χειροκίνητη γέμιση) |
| Εφοδιασμός αέρα. | 00,5-0,7 Mpa |
| Εσωτερική διάμετρος του ακροβωτίου | Φ3mm ~ Φ20mm (προσαρμόσιμο) |
| Υψόμετρο κύματος | Αυτόματη ρύθμιση / μέτρηση ύψους |
| Έλεγχος συστήματος | PC + PLC (Windows + Καινοτομία) |
| Λογισμικό προγραμματισμού | Υποστηρίζει το σχέδιο εικόνας για προγραμματισμό (γρήγορο και βολικό) |
| Εφοδιασμός / ισχύς | Μία φάση 220V ±10% Δύναμη εκκίνησης: 2 kW |
| Βάρος | 70 kg (συμπεριλαμβανομένης της συγκόλλησης 10 kg) |
| Συνολικές διαστάσεις (L*W*H) | 730 × 800 × 840 mm |