| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-330BF |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
Επικεφαλής χειρισμός οθόνης αφής FIFO LIFO SMT
Εισαγωγή
Βελτιστοποιήστε την απόδοση της γραμμής συναρμολόγησης SMT με την προηγμένη αυτόματη κατακόρυφη μηχανή αποθήκευσης PCB.αυτό το εξοπλισμό επεξεργασίας PCB παρέχει μια αξιόπιστη λύση για την αποθήκευσηΜε την ενσωμάτωση ενός κατακόρυφου μηχανισμού ανύψωσης, αυτό το μηχάνημα ελαχιστοποιεί τη χρήση χώρου στο πάτωμα, μεγιστοποιώντας παράλληλα την χωρητικότητα αποθήκευσης.καθιστώντας τον ιδανικό περιφερειακό εξοπλισμό SMT για συμπαγή περιβάλλοντα παραγωγής.
Είτε χρειάζεστε να γεφυρώσετε κενά στη διαδικασία είτε να διαχειριστείτε τη ροή της πλακέτας μεταξύ διαφορετικών τμημάτων γραμμής, το Vertical PCB Buffer μας εξασφαλίζει ομαλό, αυτοματοποιημένο χειρισμό χωρίς να βλάπτουν ευαίσθητα στοιχεία.
Χαρακτηριστικά
1- Ο έλεγχος PLC της Panasonic.
2 Πίνακας ελέγχου με έξυπνη οθόνη αφής.
3Με λειτουργία FIFO και By-pass, ή μειωμένη σε πολλαπλές λειτουργίες.
4Χρησιμοποιώντας κινητήρα για ακριβή τοποθέτηση.
5- Χίβιν οδηγεί βίδα για ρύθμιση πλάτους, ομαλή και σταθερή.
6- Απαλή συσκευή ανύψωσης, ακριβής οδήγηση.
7Προαιρετικός ανεμιστήρας και εξάτμισης για την απορρόφηση της θερμότητας.
8Αγγλική διεπαφή λειτουργίας.
9Ολόκληρη η μηχανή είναι μικρού όγκου, δεν θα πάρει πολύ χώρο εργοστασίου.
10. SMEMA επικοινωνιακή διεπαφή, μπορεί να συνδεθεί με άλλους εξοπλισμούς αυτοματισμού.
11Τρεις χρωματικές οθόνες LED για την κατάσταση της μηχανής.
Προδιαγραφές
| Σχήμα: | Ειδικότερα, το HS-BF330 |
| Τετάρτη: | AC220V,50/60Hz |
| Μέγεθος PCB: | L ((50*50) - ((450*330) mm |
| Προμήθεια αέρα: | 4-6 bar, μέγιστο 15L/min |
| Υψόμετρο μεταφοράς: | 900 ± 20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς: | Λ-Ρ ή Ρ-Λ (προαιρετικά) |
| Μονάδα διαμόρφωσης: | ελάχιστο 0,46 mm |
| Ανεβαίνοντας/κατεβαίνοντας | 1-4 (βήμα 10 mm) |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 25pcs ή προσαρμοσμένα |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 15 δευτερόλεπτα. |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Προαιρετικό | Ανεμιστήρας, παράθυρο παρατήρησης |
| Πιστοποίηση | CE |
| Μέγεθος μηχανής: | 600*1150*1560mm |
| Ακαθάριστο βάρος: | 280 κιλά |
Σενάρια εφαρμογής
Αυτή η κάθετη μηχανή επεξεργασίας PCB χρησιμοποιείται ευρέως σε: γραμμές συναρμολόγησης SMT: πλάκες θωράκισης μεταξύ υψηλής ταχύτητας τοποθέτησης και συγκόλλησης reflow.
Κατασκευή PCB: προσωρινή αποθήκευση κατά τη διάρκεια των φάσεων επιθεώρησης και δοκιμής.
Εργοστάσια Ηλεκτρονικών: Αυτοματοποίηση της μεταφοράς PCB για τη μείωση της χειρωνακτικής εργασίας.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()