| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-500H |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Σχήμα | HS-500H |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο μέγεθος PCB | Διάταξη 1 |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900 mm ± 50 mm |
| Σύστημα μεταφοράς | Ελέγχος από ελεγκτή XYZ, ακρίβεια θέσης ±0,02 mm |
| Εφαρμόσιμο πάχος PCB | 0.8 ~ 3 mm· στρογγυλοποίηση ≤ 3 mm |
| Υψόμετρος στοιχείου | Η άνω πλευρά ≤ 100 mm· η κάτω πλευρά ≤ 50 mm |
| Κουζίνα για συγκόλληση | Μηχανική κατσαρόλα συγκόλλησης, χωρητικότητας 12 kg, ισχύς προθερμοποίησης 2 kW |
| Πάνω θέρμανση | Ενδοκόκκινη θέρμανση: 2,5 kW |
| Συνολική ισχύς | Εναλλακτικός ρεύμα 220V, 5,5 kW |
| Απαιτήσεις για άζωτο | Καθαρότητα: 99,999%, Πίεση: 0,5 MPa, Στροφή: 1,2 ~ 1,8 m3/h |
| Σφουγγαρίστρα ψεκασμού | Τυποποιημένη ακρίβεια 0,5 mm για τον ατμοποιητή (προαιρετικά 130 μm μικροσπρέι) |
| Δυνατότητα ροής | 2 L (αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας ροής) |
| Σύστημα ελέγχου | PC + PLC (Windows + Mitsubishi) |
| Μέγεθος μηχανής | Διάταξη 1 |
| Βάρος | 650 kg (συμπεριλαμβανομένων των 12 kg συγκόλλησης) |