|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-LD330 |
| Μούβ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | Negotation |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 ΗΜ/Μήνα |
| Μοντέλο | HS-LD330 |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φορτωτής Γεμιστήρας PCB |
| Ύψος Μεταφοράς | 920±20mm |
| Χρόνος Φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα |
| Χρόνος Αντικατάστασης Γεμιστήρα | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση Μεταφοράς | Από Αριστερά προς Δεξιά, ή από Δεξιά προς Αριστερά |
| Λειτουργία | Μπροστινή Λειτουργία |
| Σταθερή Πλευρά Τροχιάς | Μπροστινή Πλευρά (ή καθορίστε) |
| Τροφοδοτικό | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Πίεση Αέρα | 4-6bar |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0.4mm |
| Ποσότητα Γεμιστήρα | Άνω Πλευρά: 1 τεμ, Κάτω Πλευρά: 2 τεμ |
| Επιλογή Βήματος | 1-4 (10mm βήμα) |
| Ταχύτητα Μεταφορικής Ταινίας | 0.5-20M/min ή προσαρμοσμένη |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Αποτελεσματικό Μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μέγεθος Μηχανής | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Μέγεθος Γεμιστήρα | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Βάρος | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |