| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-CU250/HS-CU330/HS-CU390/HS-CU460 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 PC/μήνα |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 90 μοίρες εκφόρτωσης περιοδικών PCB |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910 ± 30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά → Δεξιά ή δεξιά → Αριστερά |
| Πλευρά της επιχείρησης | Εργασία με το μέτωπο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V / 50-60Hz ± 10% |
| Πίεση αέρα | 4-6 bar |
| Δάχος PCB | Min 0,4 mm |
| Δυνατότητα του φορτίου | Πάνω: 1 / Κάτω: 2 |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0.5-20 m/min (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | SMEMA |
| Σχήμα | Πεδίο μεγέθους PCB | Μέγεθος μηχανής (mm) | Μέγεθος του περιοδικού (mm) | Βάρος |
|---|---|---|---|---|
| HS-CU250 | 50 × 50 - 350 × 250 mm | 1100×1200×1200 | 355×320×563 | 140 κιλά |
| Επικεφαλής | 50×50 - 455×330 mm | 1310 × 1360 × 1200 | 460 × 400 × 563 | 200 κιλά |
| Επικεφαλής | 50 × 50 - 530 × 390 mm | 1430 × 1480 × 1200 | 535×460×570 | 260 κιλά |
| Επικεφαλής | 50 × 50 - 530 × 460 mm | 1430 × 1620 × 1200 | 535×530×570 | 300 κιλά |