| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-505 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 σετ ανά μήνα |
Ηλεκτρικό κατσαβίδι Handhold Screw Lock Machine για γραμμή συναρμολόγησης ηλεκτρονικών
Εφαρμογή:
Εφαρμόσιμο σε όλα τα είδη ηλεκτρονικών προϊόντων όπως παιχνίδια, κινητά τηλέφωνα, τηλέφωνα, αριθμομηχανές, πλοήγηση, dash cam, ήχος, βίντεο και άλλες εφαρμογές σύσφιξης βιδών προϊόντων.
Χαρακτηριστικά:
HS-505
| Χωρητικότητα βίδας: | M3*10/3000PCS |
| Απόδοση: | 50-80τμχ/λεπτό |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας βίδας: | 0,5s/τμχ (τυπική βίδα) |
| Τύπος τροφοδοσίας: | Φύσημα |
| Μήκος τροφοδοσίας: | 1- 4 μέτρα |
| Παροχή ρεύματος: | AC220V 50HZ |
| Ισχύς: | 40W |
| Πίεση λειτουργίας: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Βάρος: | Εφαρμογή 11KG |
| Διάσταση: | 370*220*280mm |
| Θόρυβος | Κάτω από 65 |
| Λεπτομερείς φωτογραφίες μηχανής σύσφιξης βιδών χειρός |
![]()
![]()
![]()
![]()